Vilniaus tango teatras: Tango šou „Cafe Dominguez“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Vilniaus tango teatras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.30 min.
2019 Spalio 3 d.
20:00 val.
La Casa Del Tango, Gedimino pr. 64, Gedimino pr. 64, Vilnius
2019 Spalio 5 d.
20:00 val.
La Casa Del Tango, Gedimino pr. 64, Gedimino pr. 64, Vilnius
Nuo 16.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 3 bilietus, rekomenduojame rezervuotis vietas telefonu 8 67175499. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.

Durys atsidaro 19:30

Vilniaus tango teatras pristato aistros kupiną tango šou „Café Domínguez“. „Café Domínguez“– gastrolių Pietų Amerikoje ir neapsakomos gerbėjų meilės įkvėptas šou, kuriame artistai demonstruos ypatingą tango šokio techniką ir žavesį, pristatys niekur negirdėtas kerinčias melodijas ir išskirtinio vokalo magiją, kvapą gniaužiančius triukus, ir tai, ką jie sugeba geriausio – tikrą tango aistrą, kuri nepaliks abejingų.

Vienintelis Europoje tokio pobūdžio „Vilniaus tango teatras“ savo spektakliais jau pakerėjo daugelio šalių publiką. Lenkija, Latvija, Estija, Danija, Švedija, Norvegija, Belgija, Urugvajus, Argentina – dalis, tikėtina, dar pasipildysiančio sąrašo šalių, kuriose teatras svečiavosi ir dovanojo savo spektaklius. Į tango šou „Café Domínguez“ kviečia trys šokėjų poros – Ineta Brasaitė ir Simas Balnionis, Rūta Krivickaitė ir Evaldas Račkauskas, Ieva Miklaševskaja ir Rolandas Beržinis, vokalistė Egidija Mačiulytė ir pianistė Eglė Kasteckaitė. Artistus inspiruoja ir tango šou sielą įkvepia režisierius choreografas Sigitas H. Repšys.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki