Vilniaus tango teatras - Amor. Pasión. Tango. | Repertuaras
  • Organizatorius: Vilniaus tango teatras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.30 min.
Nuo 19.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Dėmesio! Atšauktas lapkričio 19 d. pasirodymas Vilniaus tango teatras - Amor. Pasión. Tango. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gruodžio 3 d.

Meilė. Nesumeluota. Tyra ir visa aprėpianti. Dvi sielos, randančios ir nepaklystančios. Aistra. Gaivališka ir nepaklūstanti laikui. Dvi širdys, plakančios vienu ritmu. Tango. Tikras, vienas toks, čia ir dabar. Du kūnai, vienas paskui kitą iki paskutinio žingsnio. Amor. Pasión. Tango.

Carla Domínquez ir Julio Seffino. 2013–aisiais Carla ir Julio pradeda savo kaip profesionalių šokėjų karjerą „Random Creativos“ ir po kelių mėnesių gauna vietą viename žymiausių tango centrų Buenos Airėse „Señor Tango“. 2014–aisiais prisijungia prie kompanijos „Buenos Aires Pasión de Tango“ ir tais pačiais metais tampa kompanijos „Vertigo Tango“ dalimi, kur atskleidžia savo akrobatikos gebėjimus, juos derindami su tango stiliumi. Šiemet Carla Domínguez ir Julio Seffino gastroliuoja po visą pasaulį, o prieš atvykdami į Lietuvą pabaigs savo turą JAV.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki