VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: „Plėšikas Hocenplocas“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Vilniaus kamerinis teatras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

 

Atšauktas rugsėjo 1 d. spektaklis VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: „Plėšikas Hocenplocas“. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki rugsėjo 14 d.

 

Nukeltas kovo 29 dienos ir balandžio 2 d. renginiai nukelti į rugsėjo 13 dieną, 12 val. Anksčiau pirkti bilietai galios.

 

Laikantis vyriausybės keliamų reikalavimų ir siekiant išlaikyti saugius atstumus taip žiūrovų, biliete nurodytos vietos gali keistis.

 

režisierius - Evaldas Jaras

scenografas - Arvydas Norvaišas

kostiumų dailininkė - Indrė Budreckytė

muzikos autorius - Saulius Mykolaitis

aranžuotės autorius - Martynas Bialobžeskis

garso režisierė - Deimantė Ponelytė

šviesų režisierius - Maksimas Semionovas

 

trukmė - 50 min.

 

vaidina:

Tadas Gudaitis, Paulius Valaskevičius, Aidas Barkauskas, Laurynas Perkumas, Justas Vanagas, Marta Lipčienė, Renata Kutinaitė, Vaiva Markelytė.

 

Žymus vokiečių rašytojas Otfriedas Preussleris sužavėjęs savo pasakomis visos Europos vaikus. Jis - bestselerių „Raganiukė", „Vaiduokliukas", „Mažasis vandenis" autorius. Vienas garsiausių O. Preusslerio kūrinių - „Plėšikas Hocenplocas".

Režisierius Evaldas Jaras ir Vilniaus kamerinio teatro aktoriai linksmai ir charakteringai atskleidžia dviejų neišskiriamų draugų - Kaspariuko ir Zepuko nuotykius. Juos lydi akistata su rūsčiu, bet visai simpatišku plėšiku. Mat anas pagrobė močiutės branginamą kavos malūnėlį. Į neramią, kartu šmaikščią istoriją įsivelia piktas burtininkas Petrozilijus Cvakelmanas ir nuostabioji fėja Amarilė. Spektaklio metu skamba šviesaus atminimo aktoriaus ir bardo Sauliaus Mykolaičio dainos.

Kviečiame į pažintį su nepaprastu plėšiku Hocenplocu!

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki