VIII TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO LAUREATĖ | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga
  • Trukmė: 2 val.0 min.
2020 Balandžio 16 d.
18:00 val.
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5, Kaunas
Nuo 6.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Nuo 2020 M. KOVO 17 D. IKI BALANDŽIO 13 D. Kauno filharmonijos kasa nedirbs. Bilietus į atšauktus koncertus bus galima grąžinti atnaujinus Kauno filharmonijos kasos darbą. Bilietų grąžinimo terminas bus pratęstas atsižvelgiant į karantino laikotarpį.

Jei bilietus pirkote kitose kasose, bilietai bus grąžinami atnaujinus šių kasų darbą.

Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras nuo balandžio 1 d.

GABRIELĖ SUTKUTĖ (fortepijonas)

Programoje:

Leoš Janáček – Sonata fortepijonui ,,1. X. 1905“

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis

Preliudas b-moll, VL169

Preliudas H-dur, VL186

Preliudas f-moll, Op.8 Nr.2

Preliudas Fis-dur, VL184

Preliudas d-moll, VL340 (,,Motule mano“)

Sergej Rachmaninov – Etiudai-paveikslai, op. 39

Robert Schumann – ,,Karnavalas“, op. 9

Maurice Ravel

,,Liūdni paukščiai“ iš ciklo ,,Atspindžiai“

„Valsas“

GABRIELĖ SUTKUTĖ nuo 2009 m. mokėsi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, mokytojos-ekspertės Birutės Kumpikienės klasėje. Šiuo metu ji tęsia studijas Londono karališkojoje muzikos akademijoje, prof. Christopho Eltono klasėje. G. Sutkutė yra dalyvavusi daugiau nei 20 tarptautinių ir respublikinių konkursų Lenkijoje, Italijoje, Škotijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Maltoje, Estijoje, Ispanijoje. Pianistė pelnė 15 pirmųjų premijų bei keturis „Grand Prix“. 2019 m. ji laimėjo specialųjį prizą III tarptautiniame pianistų konkurse „City of Vigo“, kurio žiuri pirmininke buvo pianistė Martha Argerich, VIII tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse laimėta trečioji vieta ir du specialūs prizai, tarp kurių publikos simpatijų prizas, taip pat

ji buvo atrinkta dalyvauti Oksfordo fortepijono festivalyje (su pilna stipendija). Už pasiekimus tarptautiniuose konkursuose penkerius metus iš eilės G. Sutkutė buvo apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais. Nuo 2010 iki 2014 m. ją rėmė R. F. Tucko labdaros ir paramos fondas.

Pianistė aktyviai koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir su įvairiais kameriniais ansambliais bei orkestrais. 2016 m. kaip solistė ji pasirodė su Kauno simfoniniu orkestru. 2018 m. rudenį G. Sutkutė buvo pakviesta koncertuoti su Kauno styginių kvartetu. 2019 m. kartu su ,,Audentia Ensemble“ orkestru ji atliko W. A. Mozarto 21-ąjį koncertą.

G. Sutkutė tobulinosi profesorių O. Kern, A. Gavrilovo, D. Alexeevo, P. Devoyon, M. Voskresenskij, prof. P. Geniušo meistriškumo kursuose.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki