Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis | Repertuaras
  • Organizatorius: Teatras atviras ratas, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 9.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Atšaukiami šio mėnesio planuoti mūsų spektakliai: 

lapkričio 6 d. KARANTINO DIENORAŠČIAI I Vilnius, Menų spaustuvė 

lapkričio 8 d. KARANTINO DIENORAŠČIAI I Vilainių kultūros centras 

lapkričio 10 d. BAKCHANTĖS: AKTAS I Vilnius, Menų spaustuvė 

lapkričio 12 d. TIK SUAUGUSIEMS I Vilnius, Menų spaustuvė 

lapkričio 22 d. APIE MEILĘ, KARĄ IR KIŠKIO KOPŪSTUS I Vilnius, Menų spaustuvė

lapkričio 22 d. SAULĖTOJI LINIJA I Vilnius, Menų spaustuvė 

lapkričio 24 d. JUODA - BALTA I Vilnius, Menų spaustuvė 

lapkričio 25 d. CV, ARBA KAS AŠ ESU I Vilnius, Menų spaustuvė 

 

Pinigus už bilietus galima susigrąžinti prisijungus prie Tiketos paskyros iki lapkričio 30 d. 

 

Jeigu nuspręsite bilietų negrąžinti, galėsite juos panaudoti bet kuriam mūsų spektakliui ateinančiais, 2021 metais (šiuo atveju prašysime parašyti mums el. paštu info@atvirasratas.lt

Ačiū už Jūsų supratingumą, kantrybę ir palaikymą. 

Lapkričio 4 d. spektaklis vaikams "Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus" rež.  Aidas Giniotis atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki lapkričio 18 d.

Balandžio 19 d. 12 val. "Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus" perkeliamas į lapkričio 22 d. 12 val. I Menų spaustuvės Kišeninė salė Galios įsigyti bilietai.\

NEMOKAMAI į spektaklius kviečiame 0-4 m. ir 60+ amžiaus žiūrovus. Būtina registracija el. paštu info@atvirasratas.lt

Gėlės kaip žmonės, žmonės kaip gėlės...

Šie žodžiai tarsi įrėmina spektaklį iš dviejų pusių – pradžios ir pabaigos. Spektaklyje ši daina pražysta įvairiausiomis spalvomis. Veikėjai parodo kaip atsirado gėlės ir šiose pasakose skamba švelnūs, išmintingi žodžiai apie prisirišimą, meilę, kantrybę, pasiaukojimą, godulį, džiaugsmą, gėrį ir blogį.

Jaunuolis iš Persijos, kareivis Prancūzijoje, paprasta japonė mergaitė, žavingas lietuviškas kiškis – veikėjai, kurie spektaklyje yra gėlių atsiradimo priežastys, skatina vaikus jautriai ir atidžiai žvelgti į pasaulį, džiaugtis ir stebėtis jame esančiais reiškiniais.

Spektaklio metu kuriamas ir puoselėjamas sodas. Žiūrovai jaučiasi it sodininkai, gėlės, derlinga žemė, lietus ir saulė – visa išsyk. Dalyvaujantys spektaklyje ir slėpiniuose, kuriuos jis vaizduoja, kuriantys ir patys kuriami. Amžius visai nesvarbus – vaikai ir suaugusieji gali tapačiai stebėtis ir gėrėtis Anos Saksės pasakomis, virtusiomis spektakliu.

Aktoriai prabyla ir žiūrovas regi, kad jo patiriama meilė, liūdesys, gėris ir blogis yra tokie patys visame pasaulyje, kad ir kokioje skirtingoje kultūroje išsipildytų. Spektaklio metu atveriami langeliai ir durelės į įvairiausias vietas, buveines bei erdves, ir pamažu žiūrovas suvokia už kiekvienų durelių ar langelio matantis savo paties sielos dalelę. Taip pasaulis sutalpinamas į mus, o mes – į visą pasaulį.

Išėję iš salės po spektaklio įsiklausykite – daugelis vaikų dainuoja spektaklio pradžioje ir pabaigoje girdėtą dainą. Įsižiūrėkite, jei pamatysite vaiką, žvelgiantį į gėlę (jeigu jų dar bus aplink). Atrodytų, kad taip pirmasis žmogus žvelgė į savo pirmąją dieną.

 

Spektaklis „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ sukurtas pagal latvių rašytojos Anos Saksės knygą „Pasakos apie gėles“, spektaklio režisierius Aidas Giniotis. Istorijas pasakoja, žaidžia ir rimtomis temomis apie meilę, nesantaiką ir net priklausomybę nuo maisto su vaikais kalbasi aktoriai Viola Klimčiauskaitė, Benita Vasauskaitė bei Jonas Šarkus. Muziką sukūrė Vytautas Leistrumas. Dailininkės Lauros Luišaitytės iniciatyva prisimintas šešėlių teatras.

 

 

 

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki