Upės po žeme | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
  • Trukmė: 2 val.45 min.
Nuo 10.60 eurų
0 (Balsavo

0

)

Jaukus spektaklis, pasakojantis tris skirtingų šeimų istorijas, kurios turėtų priminti, jog didžiausia vertybė gyvenime – žmogaus ryšys su žmogumi.

20-ųjų metų Niujorko Centriniame parke auklės su vežimėliais rezga romanus ir liežuvauja. Tuo tarpu kūdikiai aptarinėja egzistencines problemas – savo ir suaugusiųjų santykius. Vaikiškas žaidimas apie įsivaizduojamą kelionę aplink pasaulį, kur įdomiausia stotelė – namai, iš kurių buvo bėgama, tik su kitokiais tėvais. Paauglystė su kartų konfliktu ir tuo pačiu neįtikėtinais sąsajų su tėvais atradimais.

Thorntono Wilderio dramaturgija, anot režisieriaus, padeda rasti savyje gyvenimo ir būties pilnatvę. Spektaklis pastatytas pagal 3 vienaveiksmes jo pjeses „Kūdikystė“, „Vaikystė “ ir „Upės po žeme“. Tai Šekspyro įkvėpto, bet neužbaigto Blykerio gatvės teatrui rašyto ciklo „Septyni žmogaus amžiai“ dalis.

Režisierius – Gytis Padegimas

Iš anglų kalbos vertė – Aivaras Mockus

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Birutė Ukrinaitė

Kompozitorius – Raimundas Martinkėnas

Choreografė – Indrė Puišytė

Vaidina: Arnis Aleinikovas, Margarita Bladženauskaitė, Rokas Lažaunykas, Edita Niciūtė, Artūras Sužiedėlis, Marcelė Zikaraitė

PREMJERA – 2016 m. gruodis

PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai „Žalgirio“ arenoje.

Judėjimo negalią turinčius asmenis, perkančius bilietus į spektaklius, vykstančius didžiojoje salėje, prašome apie savo dalyvavimą iš anksto informuoti teatro kasą. Taip pat įspėjame, kad teatro tualetai nėra pritaikyti judėjimo negalią turintiems asmenims.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki