TRYS BARAKUDOS. PARYŽIETIŠKA AFERA pakeistas į SUBTILU-Z NAUJO ALBUMO KONCERTĄ | Repertuaras
  • Organizatorius: Culture live, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.15 min.
Nuo 12.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Labai atsiprašome visų White Piano Hall salės klausytojų, balandžio 17 d. renginys “Trys barakudos. Paryžietiška afera” neįvyks, atlikėjams atšaukus renginį. Juos pakeisti sutiko ką tik naujausią programą anšlaginėje salėje pristatę nepakartojami – SUBTILU-Z. “Bus Velykinis siurprizas ne tik klausytojams, bet ir mums patiems”- apie trečiadienio neplanuotą koncertą juokavo Subtilu-Z instrumentinės grupės nariai. Kasmet gruodžio 31 d. po kelis sausakimšus koncertus White Piano Hall rengiantys atlikėjai žada ne tik naujausio albumo pristatymą, bet ir ankstesnių, publikos mylimų, koverių koncertą.

Bilietų keisti nereikia. Jei norėsite grąžinti bilietus, prašytume juos grąžinti iki balandžio 17 d. Dar kartą atsiprašome už nepatogumus.

Subtilu-Z - (modern/world music) instrumentinė grupė

Laurynas Vaitkus (birbynė, lumzdelis)

Povilas Velikis (akordeonas)

Dmitrijs Mihailovs (akordeonas)

Vytautas Švažas (perkusija)

Video: https://www.youtube.com/watch?v=nAJByXkApzk

"Įsijunk gyvenimą! (Play Life) - mes jį jau įsijungėme. Įrašėme albumą, kuris yra arčiau mūsų kultūros, mūsų aplinkos, mūsų minčių. Nutarėme, kad į šį albumą reikia sudėti ne tik savo kūrybą, bet ir mums idėjiškai artimų ir puikiai žinomų bei vertinamų lietuvių kūrėjų darbus - D. Pulausko, R. Rančio, J. Jasinskio kompozicijas.

Mūsų gyvenimai yra labai spalvingi, juose yra energijos, jaunatviškumo, melancholijos, svajonių, liūdesio ir visas būsenas sutvarkančio proto. Todėl ir naujasis mūsų darbas spalvingas savo charakteriais, muzikiniais sąskambiais, jis rezonuoja mūsų galvose ir širdyse. Tai mus įtakojanti ir piešianti mūsų asmenybes muzika. Toks yra mūsų gyvenimas."

Video: https://www.youtube.com/watch?v=KjWAhLqzQ3o

Daugiau apie grupę – www.subtilu-z.com

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki