Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis `17“ programa Vilniuje | Repertuaras
  • Organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.30 min.
2017 Gegužės 12 d.
18:00 val.
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Gedimino pr. 4, LT-01103, Vilnius
2017 Gegužės 12 d.
20:30 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 13 d.
17:00 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 13 d.
18:30 val.
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Gedimino pr. 4, LT-01103, Vilnius
2017 Gegužės 13 d.
20:30 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 14 d.
19:00 val.
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Gedimino pr. 4, LT-01103, Vilnius
2017 Gegužės 14 d.
20:30 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 17 d.
19:00 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 18 d.
19:00 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 19 d.
18:00 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 19 d.
20:00 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 20 d.
16:30 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Gegužės 20 d.
18:00 val.
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Gedimino pr. 4, LT-01103, Vilnius
2017 Gegužės 20 d.
21:00 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
2017 Birželio 18 d.
18:00 val.
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Gedimino pr. 4, LT-01103, Vilnius
Nuo 11.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis ’17“

Gegužės 12–20

Vilnius

Gegužės 12, penktadienis

18.00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė

• Festivalio „Naujasis Baltijos šokis ’17“ atidarymas

Cloud Gate šokio teatras (Taivanas)

Baltas vanduo ir Dulkė (90’ su 20 min. pertrauka)

20.30 Menų spaustuvė, Juodoji salė

Liquid Loft (Austria)

CANDY’S CAMOUFLAGE Imploding Portraits (65’)

21.40 Menų spaustuvė, Kiemas

Bridgman ir Packer šokio trupė (JAV)

Spektaklį nemokamai žiūrovams pristato 15min.lt

Gegužės 13, Šeštadienis

17.00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

Anton Ovčinikov (Ukraina)

De.sinchronizacija (40’)

18:30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė

Haugen productions (Norvegija)

Seserys po 11 metų (75’)

20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Adrien M & Claire B trupė (Prancūzija)

Hakanaï (40’) | N-6

21.30 Menų spaustuvė, Kiemas

Bridgman ir Packer šokio trupė (JAV)

Sunkvežimis (15’)

Spektaklį nemokamai žiūrovams pristato 15min.lt

Gegužės 14, sekmadienis

15.00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

• Roland Rowiński (Lenkija)

Filmas Šoku tau (90’)

Renginį pristato Lenkijos Respublikos Kultūros bei Nacionalinio Paveldo Ministerija ir Adomo Mickevičiaus institutas

19.00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė

Edyta Kozak ir Roland Rowiński (Lenkija)

Šoku jums ilgiau nei vieną minutę (60’)

Renginį pristato Lenkijos Respublikos Kultūros bei Nacionalinio Paveldo Ministerija ir Adomo Mickevičiaus institutas

20.30 Menų spaustuvė, Juodoji salė

Jonas&Lander (Portugalija)

Adorabilis (60’)

21.30 Menų spaustuvė, Kiemas

Bridgman ir Packer šokio trupė (JAV)

Sunkvežimis (15’)

Spektaklį nemokamai žiūrovams pristato 15min.lt

Gegužės 17, trečiadienis

19.00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

Mariedl (Belgija)

Roubignoles (50’) | N-14

Gegužės 18, ketvirtadienis

19.00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

Tereza Ondrova, Peter Šavel (Čekija)

Berniukai, kurie mėgsta žaisti su lėlėmis (40’) | N-12

Gegužės 19, penktadienis

18.00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

Taneli Torma (Danija)

Klasikinis grožis (30’)

• Alessandro Schiattarella (Šveicarija)

Kitur (20’)

19.30 Menų spaustuvė, Kiemas

Ben Fury and Simon Thierree (Belgija)

Darwisho košmaras (20’)

Spektaklį nemokamai žiūrovams pristato 15min.lt

20:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

Vyčio Jankausko šokio teatras (Lietuva)

Agonija (45’) Premjera

Gegužės 20, šeštadienis

16.30 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

Greta Grinevičiūtė, Agnietė Lisičkinaitė (Lietuva)

B ir B dialogas (60’)

Choreografės Greta Grinevičiūtė, Agnietė Lisičkinaitė

18.00 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Didžioji salė

Club Guy & Roni / Slagwerk Den Haag (Nyderlandai)

Laimė (75’)

19.30 Menų spaustuvė, Kiemas

Ben Fury and Simon Thierrée (Belgija)

Darwisho košmaras (20’)

Spektaklį nemokamai žiūrovams pristato 15min.lt

20:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

Low Air šokio teatras (Lietuva)

Žaidimas baigtas (55’)

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki
Ačiū! Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienas!