ŠVENTĖ (rež. A. Jankevičius) | Repertuaras
  • Organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras
  • Trukmė: 1 val.40 min.
2020 Birželio 11 d.
18:00 val.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, LT - 44304, Kaunas
2020 Rugsėjo 20 d.
19:00 val.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, LT - 44304, Kaunas
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

2020 m. balandžio 3 d. 19 val. spektaklis ŠVENTĖ bus perkeliamas į 2020 m. rugsėjo 20 d. 19 val.  Bilietų grąžinimas pasibaigus karantinui ir teatrui pilnai atnaujinus veiklą. Informacija bus tikslinama karantinui pasibaigus.

2020 m. rugsėjo 20 d. 19 val. spektaklis ŠVENTĖ  atšauktas.  Bilietų grąžinimas pasibaigus karantinui ir teatrui pilnai atnaujinus veiklą. Informacija bus tikslinama karantinui pasibaigus.

Neseniai iškilmingai šventėme valstybės šimtmetį. Svarbūs asmenys sakė didingas kalbas, šaudė efektingus fejerverkus, žygiavo spalvingose eisenose. Tačiau režisierius Agnius Jankevičius atsuka nugarą pakilioms kalboms ir atsigręžia į niekam nesvarbų žmogų, gyvenantį pilkame Lietuvos miestelyje ir bandantį suprasti, ką reiškia mylėti savo artimą ir savo šalį. Agniaus Jankevičiaus spektaklis „Šventė“, sukurtas pagal autentišką režisieriaus tekstą, pasakoja apie kaltę, kurią lengviau slėpti nei pripažinti, apie baimę pakelti akis, apie švenčiančios valstybės triukšmą ir vienišo žmogaus tylą. „Kai nebėra meilės žmogui, belieka mylėti tėvynę“,- teigia režisierius Agnius Jankevičius.

Rūtos salė (4 aukštas). Spektaklyje vartojama nenormatyvinė leksika. N-16

Po trečiojo skambučio žiūrovai neįleidžiami.

Daugiau apie spektaklį: http://dramosteatras.lt/lt/spektaklis/svente/

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki