Šunyčiai gelbėja Cipoletę | Repertuaras
  • Organizatorius: Markmedia, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.30 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

Laikantis atnaujintų Vyriausybės reikalavimų renginiams, parodyti spektaklio "Šunyčiai gelbėja Cipoletę" spalio 18 d. 12 val. visiems žiūrovams vienu  metu fiziškai neįmanoma, todėl renginys bus rodomas du kartus - spalio 18 d. 12 val. ir 15 val.

Žiūrovai įsigiję bilietus 2, 4, 6, 8, 10  eilėse spektaklyje laukiami nuo 15 val. 

Atvykus į spektaklį visiems žiūrovams bus priskirtos naujos vietos laikantis visų saugos reikalavimų.

Jei žiūrovams, įsigijusiems bilietus 2, 4, 6, 8, 10 eilėse naujas spektaklio laikas yra netinkamas, prašome apie tai informuoti organizatorių el. paštu: info@markmedia.lt.

Žiūrovus, kurie jau kreipėsi dėl kuponų išdavimo, prašome ignoruoti šį laišką.

Kilus klausimams, prašome susisiekti el. paštu: info@markmedia.lt.

Organizatorius atsiprašo už nesklandumus!

Renginys Kaune, turėjęs vykti kovo 29 d. 12 val. (vėliau perkeltas į gegužės 17 d. 12 val.) perkeliamas į spalio 17 d. 12 val. “Girstučio” kultūros centrą. 

Renginys Vilniuje, turėjęs vykti kovo 28 d. 12 val. (vėliau perkeltas į gegužės 16 d. 12 val.) perkeliamas į spalio 18 d. 12 val. ir 15 va. Vilniaus kamerinį teatrą.

 

Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia. Dėl saugaus atstumo tarp žiūrovų užtikrinimo, vietos gali šiek tiek keistis. 

Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, ne vėliau kaip iki 2020 m. rugsėjo 22 d. turite kreiptis į organizatorių el. p. adresu info@markmedia.lt, kad Jums būtų išduodamas tos pačios vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Atkreipiame dėmesį, kad kuponas bus atsiunčiamas per 30 dienų nuo prašymo atsiuntimo. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir jam netaikomi jokie mokesčiai. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis į organizatorių ir susigrąžinti pinigus.

 

Taip pat galite pasikeisti bilietus į naujai pastatytą interaktyvų spektaklį „Žaislų istorijos“. Daugiau info apie spektaklį rasite artimiausiu metu Tiketos puslapyje..

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis individualiai el. paštu info@markmedia.lt.

 

Nerealiųjų šunyčių komanda ir vėl atkeliauja į Lietuvos sales susitikti su savo mažaisiais gerbėjais. Niekam ne paslaptis, kad šunyčiai gelbėtojai yra vieni iš mylimiausių vaikų herojų visame pasaulyje. 

Ar gal taip būti, kad net šunyčiams būna nuobodžių dienų? Kaip jų geriausias komandos draugas Raideris išsprendžia šią problemą? Kokie pavojai bei iššūkiai laukia šunyčių beieškant dingusios vištelės? Ir ar pavyks pergudrauti pačius pavojingiausius jūrų piratus bei alkaną ryklį? 

Atsakymus sužinosite pamatę šį šou, kupiną nepaprastų herojų, muzikos, šviesos efektų, interaktyvių užduočių bei video projekcijų.

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki