Spektaklis „Kelionė“ pagal J. Vaičiūnaitės eiles | Repertuaras
  • Organizatorius: Aš - tai mes, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 6.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Gegužės 18d., 18:30 val. KELIONĖS TEATRAS (Pylimo g.50 prie Visų Šventųjų parapijos, buvusiame Aušros kino teatre) kviečia švęsti tarptautinę muziejų dieną su muzikiniu poezijos spektakliu “Kelionė” pagal Juditos Vaičiūnaitės eiles. Visi kviečiami pakeliauti po muzikinę teatralinę jausmų kelionę nemirštančios miestietiškos poezijos keliais ir takeliais. Spektaklio autorė ir aktorė Donata Kielaitė.

Muzikinis poezijos monospektaklis "Kelionė" - tai mietietiškos lyrikos šventė kiekviemo poezijos mylėtojo ausims ir akims, o taip pat tai vienas iš būdų paminėti vienos iškiliausių lietuvių poetės, Juditos Vaičiūnaitės atminimą.

„Kelionė“ – tai ėjimas į save, persmelktas svaiginančios, kankinančios ir gydančios meilės. Tai kančios, džiaugsmo, susitaikymo su tikrove ir savimi istorija. „Aš nežinau, galbūt mano kuriama herojė išgyvens meilės pilnatvę ir pajus vienybę su savo siela, jos esybe. O gal ir ne, – apie savo spektaklį kalba D. Kielaitė. – Meilė... Juk tai kasdienė mūsų duona, kasdienė malda, kasdienis „mūzų prisilytėjimas''

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki