Šokio teatras „Dansema“ | Šokio spektaklis vaikams 0-3 metai „Mozaika“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Šokio teatras Dansema
  • Trukmė: 0 val.40 min.
2019 Kovo 17 d.
11:00 val.
MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6), Šiltadaržio g. 6, Vilnius
Nuo 7.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Kaip atrodo mažo vaiko aplinkinis pasaulis? Jis apvalus geltonas ar kampuotas mėlynas? O gal pailgas žalias, tuščiaviduris, bet minkštas?

 

Mažų vaikų aplinkinio pasaulio pažinimas prasideda nuo įvairių geometrinių formų (kubo, rutulio, kūgio) ir spalvų (žalios, raudonos, geltonos, mėlynos, oranžinės). Įvairias geometrines formas ir spalvas spektaklio kūrėjai dėlios tarsi mozaiką, virsdami vaikams atpažįstamomis daržovėmis – morka, pomidoru, agurku, o kartais neatpažįstamais grybais, vaisiais, gėlėmis. Keliaudami per atskirus vaiko raidos etapus, šokėjai tarsi vaikai iki vienerių metų šliaužios, ropos, spyruokliuos, eidami antruosius metus – plekšnos, eis, bėgs, o sulaukę trijų – šuoliuos, slapstysis ar suksis. Šiuos vaiko judesius ir judėjimą lydės specialiai šiam spektakliui sukurta muzika, parenkant aukštus, paprastus tokio amžiaus vaikams priimtinus garsus ir jų derinius.

 

„Mozaikoje“ mažieji žiūrovai nenuobodžiaus – čia bus kaitaliojamas žiūrėjimo veiksmas ir judesių atlikimas, žinant, jog tokio amžiaus vaikai dėmesį gali koncentruoti vos kelioms minutėms.

 

Choreografė Birutė Banevičiūtė

 

Šokėjai Giedrė Subotinaitė, Agnė Ramanauskaitė, Mantas Stabačinskas, Marius Pinigis

 

Kompozitorė Rasa Dikčienė

 

Šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius

 

Konsultantė Ingrida Gerbutavičiūtė

 

https://vimeo.com/105550337

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki