Sławomir Mrożek PETRO OHĖJAUS KANKINYSTĖ | Repertuaras
  • Organizatorius: BĮ Klaipėdos dramos teatras
  • Trukmė: 1 val.15 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Premjera 2016 06 18

1 dalies spektaklis

AutoriusSławomir Mrożek

Vertėja Irena Aleksaitė

Režisierius Darius Rabašauskas

Scenografė Anželika Šulcaitė

Šviesų dailininkas Mantvydas Poškus

Kompozitorius Jonas Jurkūnas

Skulptorius Algimantas Kensminas

Animacijos autorius: Giedrius Svirskis

Vaidina:

Petras Ohėjus – Mikalojus Urbonas

Ohėjienė, jo žmona – Sigutė Gaudušytė

Jasius Ohėjus, jo mažametis sūnus – Ričardas Bartašius

Vyresnysis sūnus – Donatas Švirėnas

Dukra – Renata Idzelytė

Valdininkas – Arnoldas Eisimantas

Mokesčių rinkėjas – Linas Lukošius

Mokslininkas – Vaidas Jočys

Trupės vadovas – Liudas Vyšniauskas

Protokolo sekretorius – Jonas Baranauskas

Senas medžiotojas – Edvardas Brazys

Petras Ohėjus ir jo šeima – patys paprasčiausi eiliniai piliečiai, gyvenantys gana pilkai ir nuobodžiai. Nieko neišsiskiriantys iš daugumos, stumiantys dienas įprastoje buities rutinoje. Kol vieną gražią dieną jų tas jų gyvenimas staiga ima ir pasikeičia – pačiu radikaliausiu būdu. Dėl tam tikros priežasties – kol kas palikime tai paslaptyje - jų gyvenimas ima dominti visus iš eilės: valdininkus, mokslininkus, žurnalistus, pramogų verslo atstovus, šiaip mėgėjus paspoksoti į kitus pro rakto skylutę... Privati Ohėjų erdvė staiga tampa vieša, ir aplink ją ima formuotis ištisa industrija. Visi iš eilės ima nurodinėti, kaip jiems gyventi, kaip elgtis ir ką galvoti. Namuose nuolat klega mokinukų ekskursijos, šmirinėja reporteriai, slampinėja kažin kokie ypač svarbūs valdininkai, o visą šitą balaganą nebyliu žvilgsniu stebi iš Sibiro atvykęs Medžiotojas – senas profesionalas, įgudęs spręsti problemas savais metodais. Ore pakvimpa paraku...

D. Rabašausko režisuotas A. Slapovskio „Nuo raudonos žiurkės iki žalios žvaigždės“ (Kauno Mažasis teatras) Dalios Tamulevičiūtės teatrų festivalyje apdovanotas specialiu prizu už šiuolaikinės dramaturgijos interpretaciją, I. Lausund „Bestuburiada“ (Kauno Mažasis teatras) Alytaus teatrų festivalyje apdovanotas Atradimo prizu, o K. Dragunskajos „Lunačiarskio lunaparkas“ (Klaipėdos dramos teatras) nominuotas Auksiniam scenos kryžiui už režisūrą Jaunojo menininko kategorijoje.

SVARBU: Spektaklis rodomas Klaipėdos dramos teatro Didžiojoje salėje. Salėje nėra tradicinių teatro kėdžių. Scenografija išdėstyta visoje salės erdvėje su pristatomomis kėdėmis. Todėl įsigyjant bilietus galimybės pasirinkti vietas nėra.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki