Seminaras tėvams „Neatrastos žaidimų galimybės“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
  • Trukmė: 1 val.30 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Gerosios patirties seminaras tėvams

Gali geriau pažinti žmogų su juo pažaidęs, nei kalbėdamas su juo ištisus metus. /Platonas

Galvodami apie žaidimus dažnai nuvertiname jų svarbą, manydami, kad tai nereikšmingas, vaikiškas dalykas. Vaikui pradėjus eiti į mokyklą kasdien užverčiame mažuosius sunkiomis akademinėmis užduotimis, skatiname lankyti papildomus užsiėmimus, tikėdamiesi taip padėti jam pasiekti puikių mokymosi rezultatų. Vis dėlto nederėtų pamiršti, kad būtent žaidimas yra natūralus visų pasaulio vaikų būdas mokytis. Bet kuriame amžiuje žaidimas labai reikšmingas žmogaus asmenybės raidai, nes padeda geriau pažinti save, rasti tikrąją savastį, tobulinti naujus gebėjimus ir įgūdžius, įtvirtinti žinias, tyrinėti aplinkinį pasaulį, prisiimti ir išbandyti naujus vaidmenis. Žaidimas leidžia atsipalaiduoti, mažina fizinę ir emocinę įtampą, moko pažvelgti kitaip, iš kitos perspektyvos, o tai skatina kurti, efektyviai spręsti įvairius klausimus, atvirai bendrauti, priimti ir gerbti taisykles. Be to, žaidimo teikiamas džiaugsmas ir bendri išgyvenimai suartina žmones. Žaisdami jaučiamės gyvi, tikri, spontaniški ir laimingi, įsitraukę ir susidomėję. Tokios patirtys – sėkmingos veiklos, kūrybiškumo ir artimų santykių tarp žmonių pagrindas. Gebėjimas žaisti ir džiaugtis žaidimu yra sveikos ir darnios asmenybės šaltinis.

Seminaro metu:

●Sužinosite, kodėl reikia leisti vaikams žaisti, ką galime vadinti žaidimu, kas yra žaidimo priešingybė;

●Diskutuosime, kaip ir kodėl keičiasi vaikų žaidimai;

●Aptarsime, kokie žaislai bei žaidimai reikalingi ir naudingi Jūsų vaikui;

●Išsiaiškinsime, kaip dažnai tėvams reikia žaisti kartu su vaiku;

●Svarstysime, kaip žaidimai gali padėti pasiekti Jūsų vaikui geresnių mokymosi rezultatų;

●Praktiškai išbandysime smagius žaidimus;

●Pasidalinsime gerąja patirtimi ir sėkmės istorijomis.

Seminaro vedėjai – bendraminčių lektorių grupė „Elementoriaus bitės”: aktorius, režisierius, teatro mokytojas Vytautas Gasiliūnas, mokytoja, kūrybiško mokymosi projektų kuratorė Rykantė Šimkūnaitė, mokytoja, neformalaus ugdymo kuratorė Dalia Lingienė pasidalins ilgamete praktine darbo su vaikais patirtimi.

PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai ,,Žalgirio" arenoje.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki