SAMOAJA (Suomija) I Tamsta | Repertuaras
  • Organizatorius: Ars libera, Asociacija
  • Trukmė: 1 val.40 min.
Nuo 6.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

SAMOAJA – indiepop bei indiefolk stiliais grojanti muzikos grupė iš Suomijos, pristatydama savo naują dainą „Svier“ iš rudenį pasirodysiančio naujojo albumo, atvyksta koncertuoti į Vilnių. Gegužės 20 dieną (pirmadienį) dviejų dalių grupės SAMOAJA koncertas vyks muzikos klube „Tamsta“.

Grupė SAMOAJA susibūrė 2014 metais ir nuo to laiko yra išleidusi 2 EP („Them Birds“ [2014] ir „& The Depressed“ [2015]) bei albumą „Landscapes“ [2017]. Šiais metais planuojamas išleisti ir antrasis grupės albumas. Pirmasis grupės singlas „Rebels From the Womb“ sulaukė sėkmės Suomijos radijo stotyse „Radio Dei“ and „Bassoradio“, o vėliau pasirodęs „Mountain“ pelnė grupei SAMOAJA pripažinimą ir kitose šalyse – grupė koncertavo Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Jungtinėje Karalystėje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Grupė SAMOAJA pernai metais jau yra koncertavusi Vilniuje ir sulaukusi gerų atsiliepimų apie pasirodymą. Tąsyk jie taip pat pristatė savo kūrybą svečiuodamiesi LRT Opus radijo eteryje. Šįsyk grupė SAMOAJA atvyks pilna sudėtimi (keturiese) ir jaukiomis, daugiausia anglų kalba atliekamomis, savo dainomis palies klausytojų širdis Lietuvoje.

Grupės „Samoaja“ sudėtis:

Viktori Pesonen – vokalas, gitara;

Pentti Salminen – el.gitara;

Arttu Mäkinen – būgnai;

Samppa Niemelä – bosinė gitara.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: įsigijus sėdimą bilietą būtina staliuko / vietų rezervacija. Telefonu: +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30, pavėlavus vietos parenkamos atsitiktine tvarka.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki