Rygos Jūrmalos muzikos festivalis. Ying Fang (sopranas) ir Ken Noda (fortepijonas) | Repertuaras
  • Organizatorius: RJMF Events
  • Trukmė: 2 val.0 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Viena iš perspektyviausių jaunųjų sopranų pasaulyje, iš Kinijos kilusi Ying Fang yra laikoma bene talentingiausia savo kartos soliste. Spauda giria jos vokalo gyvybingumą, patrauklumą ir gebėjimą išgyventi daug skirtingų emocinių būsenų bei asmeninį talento žavesį. Y. Fang dainuoja su lengvumu ir tiesumu, oriai, labai įtikinamai. Šiandien jau greičiausiai negalime vadinti jos „daug žadančia artiste“; daugelio kritikų sutarimu, Ying Fang yra visiškai subrendusi ir susiformavusi menininkė.

Y. Fang vienodai laisvai jaučiasi skirtingų epochų muzikoje, bet ypatingą dėmesį skiria baroko ir romantizmo kūriniams. Jūrmaloje su soliste į sceną lips ir garsus pianistas ir vokalo mokytojas Kenas Noda, pagrindinį vaidmenį atliekantis „Metropolitan Operoje“, tačiau koncertuojantis visame pasaulyje su garsiausiais operos solistais.

Istorinėse vietose vyksiantys Rygos Jūrmalos muzikos festivalio koncertai šiemet džiugins net keturis vasaros savaitgalius. Garsiausi pasaulio orkestrai ir dirigentai vainikuos kiekvieną festivalio savaitgalį, bus gausu ir kitų simfoninių koncertų ir rečitalių, be pasaulyje pripažintų talentų bus galima išgirsti ir dar tik kylančių žvaigždžių.

Daugiau informacijos: www.riga-jurmala.com

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki