Rygos Jūrmalos muzikos festivalis. Londono simfoninis orkestras, G. Noseda ir S.-J. Cho | Repertuaras
  • Organizatorius: RJMF Events
  • Trukmė: 2 val.30 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Paskutinio festivalio savaitgalio centre yra orkestras, kurį būtų galima lengvai pavadinti drąsiausiu ir brangiausiu pasaulio orkestru. Atrodo, kad „ribų“ sąvoka netaikoma Londono simfoniniam orkestrui. Nuo savo įkūrimo 1904 m. jis visada buvo avangardiškas, visų pasaulio muzikos tendencijų kelrodis. Orkestras pirmasis savo muziką pradėjo įrašinėti, kurti muzikos filmus, sukūrė savo įrašų studiją, grojo olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje ir kilstelėjo šiuolaikinę muziką į naujas aukštumas.

Dirigentas Gianandrea Noseda ir Korėjos pianistas Seong-Jin Cho pirmą kartą bendradarbiavo įrašinėdami Frederiko Šopeno muziką. Festivalyje muzikantai atliks Sergejaus Prokofjevo koncertą fortepijonui nr. 2.

Koncerto programa:

Nikolajus Rimskis-Korsakovas, siuita iš „Sakmės apie nematomą Kitežo miestą“

Sergejus Prokofjevas, koncertas fortepijonui nr. 2, G minor, op. 16

Dmitrijus Šostakovičius, simfonija nr. 6, B minor, op. 54

Istorinėse vietose vyksiantys Rygos Jūrmalos muzikos festivalio koncertai šiemet džiugins net keturis vasaros savaitgalius. Garsiausi pasaulio orkestrai ir dirigentai vainikuos kiekvieną festivalio savaitgalį, bus gausu ir kitų simfoninių koncertų ir rečitalių, be pasaulyje pripažintų talentų bus galima išgirsti ir dar tik kylančių žvaigždžių.

Daugiau informacijos: www.riga-jurmala.com

 

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki