Rygos Jūrmalos muzikos festivalis. Gitaristo MILOŠ' solo koncertas | Repertuaras
  • Organizatorius: RJMF Events
  • Trukmė: 2 val.0 min.
Nuo 11.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

„Noriu pažadinti gitarą iš miego ir parodyti, ką mano rankose gali šis instrumentas“, – sakė pirmąjį albumą išleidęs muzikas sceniniu vardu MILOŠ. Kaip rašė britų laikraštis „Independent“, „niekas negali prilygti šiam gitaristui nei asmenine charizma, nei techniniu subtilumu“. Koncerte skambės ir baroko epochos, ir XX a. muzika. Toks derinys atskleis menininko taip vertinamą ekspresijos laisvę ir pietiečio meilę muzikai.

Koncerto programa:

Johanas Sebastianas Bachas, siuita C minor, BWV 997

Enrique Granados, „Ispaniškas šokis“ E minor, nr. 5, „Andalūzija“

Enrique Granados, „Ispaniškas šokis“ C minor, nr. 2, „Oriental“

Manuelis de Falja, iš baleto „Trikampė skrybėlė“

Heitor Villa-Lobos kūriniai

Beatles/Assad kūriniai

Mario Castelnuovo-Tedesco, „Tedesco kapričo“, op. 195, nr. 18

Mathias Duplessy, „Kalvakada“

Gitaristas Milošas Karadagličas (g. 1983) dažnai vadinamas jausmingiausiu pasaulio gitaristu. Muzikos kritikai priduria, kad, kitaip nei smuikininkai, pianistai ar dainininkai, kurie savo karjeros pradžioje patenka į gerai struktūrizuotą muzikos aplinką su stabilia auditorija, taip nenutinka gitaristams. Klasikinė gitara vis dar dažnai lieka už pripažintos profesionaliosios muzikos ribų.

Istorinėse vietose vyksiantys Rygos Jūrmalos muzikos festivalio koncertai šiemet džiugins net keturis vasaros savaitgalius. Garsiausi pasaulio orkestrai ir dirigentai vainikuos kiekvieną festivalio savaitgalį, bus gausu ir kitų simfoninių koncertų ir rečitalių, be pasaulyje pripažintų talentų bus galima išgirsti ir dar tik kylančių žvaigždžių.

Daugiau informacijos: www.riga-jurmala.com

 

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki