PREMJERA! Miniatiūrų spektaklis „Istorijos iš FLUXUS dėžutės“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 9.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Miniatiūrų spektakliai „Istorijos iš FLUXUS dėžutės“ turėję įvykti lapkričio 7,8, 22 d. yra atšaukti. Bilietus galima grąžinti toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus iki gruodžio 13 d. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti  savo paskyroje www.tiketa.lt.

Vaikams nuo 5-erių metų

 

RENGINIO DIENĄ BILIETAI BRANGESNI

ASMENYS, TURINTYS NEĮGALUMĄ, Į RENGINĮ ĮLEIDŽIAMI NEMOKAMAI. APIE DALYVAVIMĄ BŪTINA INFORMUOTI IŠ ANKSTO!

Pagal Shaun Tan ir Olgos Tokarczuk pasakas

Režisierė — Gintarė RadvilavičiūtėDramaturgija — Virginija RimkaitėKompozitorė — Ieva ParnarauskaitėKostiumų dailininkė — Renata Valčik

Spektaklyje atgaivinami nebenaudojami žaislai, daiktai, objektai, eksponatai ir sukuriamas intymus pasakojimas tarp pasakotojo ir klausytojo apie mus, gyvenimą ir mūsų niekur nespėjančią sielą.Kiekviena istorija išlenda iš dėžutės ir atgal į ją sugrįžta. Tai tarsi pokštas – FLUXUS pokštas, kuris gali būti paprastas, juokingas, netikėtas, nesupančiotas rimtumo, žaidybinis, prieinamas visiems, bet įgalus ir leidžiantis kalbėti apie labai svarbius gyvenimo momentus, akimirkas. Lėlių teatro miniatiūrų spektaklis – tai kiekvieną akimirką kiekviename kampelyje besiskleidžiantis vyksmas, netikėtai pasibaigiantis ir tiesiog išnykstantis.

„FLUXUS atsisakė ne tik meno, bet ir menininko – FLUXUS kūrėjai, griežtai pasisakydami prieš meną-prekę, meną kaip profesiją, prieš dirbtinį atlikėjo ir publikos arba kūrėjo ir žiūrovo atskyrimą, tad savo veiklą priskyrė pokštui. Pasak FLUXUS kūrėjų, kiekvienas žmogus gali būti menininkas, todėl estetinį pasigėrėjimą jam gali sukelti ir gatvės šurmulys, ir lietus, ir čiaudulys, ir drugelio skrydis. Visa tai yra taip pat gražu ir verta žinojimo, kaip ir pats menas... FLUXUS niekada nedarė nieko rimto, tik juokėsi, pokštavo ir žaidė. Ir galbūt tai geriausia, ką žmogus gali... Žaidžiantis žmogus yra gražus...“ – pastebi spektaklio režisierė Gintarė Radvilavičiūtė.

Projektas finansuotas Lietuvos kultūros tarybos

Vadovaujantis SAM rekomendacijomis, renginio metu, visiems žmonėms nuo 6 metų, privaloma dėvėti apsauginę, nosį ir burną dengiančią, kaukę.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki