PO ARKOMIS: poezijos ir muzikos duetas trims | Repertuaras
  • Organizatorius: Teatras atviras ratas, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 6.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

P O A R K O M I S:

POEZIJOS IR MUZIKOS DUETAS TRIMS

KAS?JUSTINA SMIELIAUSKAITĖ – aktorė, 2016 m. baigusi LMTA vaidybos studijas (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė), kurianti vaidmenis Keistuolių ir „Atviro rato“ teatruose. Justinai poezija – kaip jūra, kartais bauginančiai audringa, kartais melancholiškai rami, bet visada užburianti ir įtraukianti savo paslaptimi, į kurią norisi panerti visa siela.

JURGIS MARČĖNAS – „Atviro rato“, Keistuolių teatro aktorius, plataus profilio meninio sindikato „Bad Rabbits“ vienas iš kūrėjų, kūrybinės grupės „WhaleSounds“ narys. Jurgiui poezija ir muzika – tai nevienareikšmiškų temų duetas, kurio dermės spalvos ir garsai kaskart gali nustebinti ne tik klausytoją, bet ir patį kūrėją, perleidžiantį visa tai per save.

DŽIUGAS ŠIRVYS – charizmatiškas muzikos grupės „jauti“ lyderis, šiuo metu studijuojantis LMTA III vaidybos kurse (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė). Keistuolių teatro žiūrovams Džiugas jau pažįstamas kaip Peliūkštis iš Aido Giniočio režisuoto spektaklio „Riešutų duona“ (pagal S. Šaltenio apysaką) bei kaip vienas iš talentingai muzikuojančių jaunųjų aktorių, kurie kartu su režisieriumi A. Giniočiu debiutavo koncertų cikle „Skamba keistai“, pristatydami Vytauto Kernagio dainas. Šįkart jaunasis kolega prisijungs prie Justinos bei Jurgio ir pristatys savo paties improvizuotą muzikinį garso taką – arką – jungiančią poeziją ir muziką.

KĄ? Trumpos apimties įvairių autorių eilėraščiai, haiku, Jacques Prevert poezija, taip pat bus skaitoma poezija, kurios autoriai: Benediktas Januševičius, Donaldas Kajokas, Mindaugas Nastaravičius, Ernestas Noreika, Paulius Norvilas, Mantas Balakauskas, Vytautas Stankus, Rimvydas Stankevičius,Gintaras Grajauskas, Aivaras Veiknys, Dovydas Grajauskas, Aidas Marčėnas. Autorių sąrašas gali keistis.

KADA? Lapkričio 18 dieną, 19 val.

KUR? Teatro „Atviras ratas“ STUDIJA (Ašmenos g. 8, Vilnius)

KIEK? 1h – 1.10h

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki