Petr Zelenka „Paprastos beprotybės istorijos“, 2-jų dalių spektaklis | Repertuaras
  • Organizatorius: Klaipėdos dramos teatras
  • Trukmė: 2 val.30 min.
Nuo 4.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Norint prisitaikyti nuolaidą internetu įveskite nuolaidos kodą "nuolaida".

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Premjera: 2014 01 25

Autorius Petr Zelenka

Vertėjas Almis Grybauskas

Režisierius Darius Rabašauskas

Scenografė Anželika Šulcaitė

Kompozitorius Jonas Jurkūnas

Choreografė Laura Geraščenko

Vaidina: Donatas Žilinskas, Regina Šaltenytė, Kęstutis Macijauskas, Renata Idzelytė, Rimantas Pelakauskas, Jolanta Puodėnaitė, Edvardas Brazys, Marius Pažereckas, Toma Gailiutė, Vaidas Jočys, Simona Šakinytė, Vidas Jakimauskas.

„Paprastos beprotybės istorijos“ – ypatingo žanro spektaklis. Tai tarsi juodoji komedija, kurioje nerasite absoliučiai nieko „juodo“ – vien geraširdišką, su niekuo pasaulyje nesupainiojamą čekišką humorą, atveriantį kasdienybės siurrealizmą. Spektaklio herojai tokie vieniši, taip išsiilgę kito žmogaus artumo ir meilės, kad nuo savo vienatvės tiesiog kraustosi iš proto. Kraustosi tyliuoju būdu – be teatrališkų aistrų, paprastai ir buitiškai. Ir, kaip tautos išmintis byloja – kiekvienas savaip... Jie elgiasi beprotiškai, desperatiškai bandydami išsiveržti iš savosios vienatvės, krečia neįtikėtinas kvailystes – ir ką jie bedarytų, viskas tik blogyn... Nes bepročiai, ko gero, visai ne jie – beprotiška pati kasdienybė, pats gyvenimas.

Petr Zelenka sugeba šią tylios beprotybės kroniką paversti švelnia poezija, bylojančia apie žmogiškąją egzistenciją, vienatvę ir begalinį meilės ilgesį.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki