Per Olov Enquist LŪŠIES VALANDA | Repertuaras
  • Organizatorius: BĮ Klaipėdos dramos teatras
  • Trukmė: 1 val.20 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Premjera 2012 12 06

1 dalies drama

Pjesės autorius Per Olov Enquist

Režisierė Māra Ķimele

Vaidina: Virginija Kochanskytė, Renata Idzelytė, Mikalojus Urbonas, Jonas Baranauskas, Marius Pažereckas

P. U. Enkvisto psichologinėje dramoje „Lūšies valanda“ kalbama apie bendražmogiškas vertybes bei ydas – susvetimėjimą, fariziejišką apsimestinę dorą, gvildenama nusikaltimo ir nuodėmės problema. Psichologinė drama „Lūšies valanda“ – tai vieno vaikinuko, uždaryto į psichiatrinę ligoninę už dvigubą žmogžudystę, istorija. Kurią jisai pasakoja dviem nepriekaištingai „normalioms“ moterims – o kartkartėmis ir vienam labai supratingam katinui. Ir po jo pasakojimo viena tų itin „normalių“ moterų berods ima ir įtiki, jog „Dievas gali būti rusvas katinas, o meilė – senelio namai“...

Latvių režisierė Mara Kimelė – viena žinomiausių Latvijos teatro figūrų. 1969 m. baigė A. Lunačiarskio teatro meno institutą Maskvoje, A. Efroso mokinė. 1969-1989 m. Valmieros dramos teatro režisierė. 1975-1993 m. dėstė aktoriaus meistriškumą ir režisūrą Latvijos Jazepo Vytuolio konservatorijoje Rygoje (nuo 1991 m. Latvijos Jazepo Vytuolio muzikos akademija), nuo 1996 m. – Latvijos kultūros akademijoje Rygoje. 1990-1993 m. teatro „Kabata“ Rygoje, 1994-1996 m. ir nuo 2003 m. Naujojo Rygos teatro režisierė.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki