Paukščių kalba (Skalvija) | Repertuaras
  • Organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ
  • Trukmė: 2 val.18 min.
Nuo 6.85 eurų
0 (Balsavo

0

)

Dėmesio! Kino seansai, turėję vykti kovo 13 d. - balandžio 2 d. yra atšaukti.

Bilietų grąžinimo tvarka:

1. Žiūrovai, bilietus įsigiję internetu, pinigus gali susigrąžinti prisijungę prie savo „Tiketos” paskyros arba „Tiketa” kasose, kuriose juos įsigijo iki balandžio 10 d.

2. Žiūrovai, kurie bilietus įsigijo „Skalvijos“ kino centro kasoje, pinigus susigrąžinti galės fiziškai atėję į „Skalvijos“ kino centro kasą, bet ne anksčiau nei balandžio 17 d., tiksli bilietų grąžinimo pradžios data bus paskelbta vėliau interneto svetainėje www.skalvija.lt.

3. Kino seansai senjorams (kurie buvo planuoti dienos metu darbo dienomis) yra nukeliami į laikotarpį po balandžio 17 d. Įsigyti bilietai galios. Norintieji grąžinti bilietus tai galės padaryti pagal bendrą bilietų grąžinimo tvarką: pinigus už bilietus pirktus internetu bus galima susigrąžinti prisijungus prie savo „Tiketos” paskyros arba „Tiketa” kasose, kuriose jie buvo įsigyti iki balandžio 10 d; pinigus už „Skalvijos“ kino centro kasoje pirktus bilietus bus galima susigrąžinti fiziškai atėjus į „Skalvijos“ kino centro kasą, bet ne anksčiau nei balandžio 17 d., tiksli bilietų grąžinimo pradžios data bus paskelbta vėliau (informacija prašome sekti www.skalvija.lt).

Vienas originaliausių lenkų kino režisierių ir scenaristų Andrzejus Żuławskis prieš mirtį paliko filmo „Paukščių kalba“ scenarijų savo sūnui Xawery’ui Żuławskiui. Jame kalbama apie lenkų inteligentijos krizę. Pagrindinis veikėjas – jaunas menininkas Marianas ⎯ visas jėgas atiduoda naujam kūriniui. Kartu su bičiuliais jis gyvena apleistame bute Varšuvoje. Vieninteliai šio filmo veikėjų ginklai prieš juos į paribį išstūmusią sistemą – ironija, gėlės ir klasikos kūrinių citatos. N-16

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki