„Panika“ (18+) / Nacionalinis Kauno dramos teatras / „TheATRIUM“ 2020 | Repertuaras
  • Organizatorius: BĮ Klaipėdos dramos teatras
  • Trukmė: 2 val.20 min.
Nuo 10.75 eurų
0 (Balsavo

0

)

Pjesės autorius Mika Myllyaho

Iš suomių kalbos vertė Aida Krilavičienė

Režisierė Kamilė Gudmonaitė

Scenografė ir kostiumų dailininkė Barbora Šulniūtė

Projekcijų autoriai: Ridas Beržauskas, Barbora Šulniūtė, Jonas Litvinas

Vaidina:

Mantas Zemleckas, Gytis Laskovas, Vaidas Maršalka

Trukmė: 2 val 30 min (su 20 min pertrauka)

Premjera 2019 12 18

Režisierės Kamilės Gudmonaitės spektaklis „Panika“ pagal šiuolaikinio suomių dramaturgo Mika Myllyaho to paties pavadinimo pjesę kviečia į provokuojančią ir realistinę miesto visatą, kurioje tikras ir įsivaizduojamas krizes patiria šiandienos vyrai. Intelektuali ir aštri komedija pasakoja apie tris draugus, kurie stengiasi „susitvarkyti savo gyvenimus“.

Pasitelkę Rytų praktikas ir psichoterapiją, jie leidžiasi į absurdišką, komišką ir rimtą savęs pažinimo kelionę, kuri atskleidžia vyriškumo, kaip socialinio antspaudo, problematiką. Su kokiais iššūkiais šiandien susiduria vyrai, ko iš jų tikisi visuomenė ir šeima? Kokius reikalavimus jiems kelia šis laikmetis? Kokios neurozės slepiasi po tvirto, šeimą išlaikančio ir dominuojančio vyro vaidmenimis? Režisierė Kamilė Gudmonaitė, savo darbuose laužanti visuomenės primetamus „normalumo“ stereotipus, žada ne tik lengvai absurdišką komediją, bet ir atkreipia dėmesį į aktualias socialinio gyvenimo įtampas.

Bilietai brangs.

PASTABA: Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki