OKT / Vilniaus miesto teatras, rež. Oskaras Koršunovas: „Žmogus iš Podolsko“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Oskaro Koršunovo teatras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.30 min.
2020 Spalio 10 d.
18:00 val.
Utenos kultūros centras, Aušros g. 49, Utena
2020 Lapkričio 6 d.
18:00 val.
Girstučio kultūros ir sporto centras, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
Nuo 13.20 eurų
5.0 (Balsavo

2

)

Nukeltas kovo 17 dienos spektaklis į gegužės 7 dieną. Naujos renginių datos paaiškės kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, teatras informuos žiūrovus apie karantino metu turėjusių įvykti spektaklių perkėlimą. Gali keistis spektaklio rodymo vieta. Anksčiau pirkti bilietai galios.

Nukeltas kovo 19 dienos spektaklis į gegužės 8 dieną. Naujos renginių datos paaiškės kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, teatras informuos žiūrovus apie karantino metu turėjusių įvykti spektaklių perkėlimą. Gali keistis spektaklio rodymo vieta. Anksčiau pirkti bilietai galios.

Nukeltas balandžio 2 d. spektaklis nukeltas į lapkričio 6 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl grąžinimų bus pateikta po karantino.

Nukeltas balandžio 25 d. spektalis į spalio 10 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl grąžinimų bus pateikta po karantino.

Žmogus iš Podolsko

Režisierius – Oskaras Koršunovas

Scenografija – Linas Liandzbergis

Kostiumų dailininkė – Rūta Lendraitytė

Muzika – Diopo Ndugu

Vertė – Rolandas Rastauskas

Vaidina:

Žmogus iš Podolsko – Šarūnas Zenkevičius

Pirmas Policininkas – Marius Repšys

Policijos viršininkė – Giedrė Mockeliūnaitė

Žmogus iš Mytiščių– Marius Čižauskas

Antras Policininkas – Rytis Saladžius

Įprasta policijos nuovada, į kurią pristatomas sulaikytasis – niekuo neypatingas jaunuolis, nedidelio miestelio gyventojas. Sulaikymo pagrindas lieka neaiškus – jaunuolis yra blaivus, jo dokumentai tvarkingi, o konkrečių jo tariamai padarytų pažeidimų nenustatyta. Tačiau policininkai vis vien surengia jam emocionalią apklausą, o jų užduodami klausimai visiškai neatitinka mums įprastos apklausos logikos. Apklausa pavirsta intensyvios psichoterapijos seansu, priverčiančiu sulaikytąjį naujai pažvelgti į savo beprasmį gyvenimą. Policininkai pasirodo besantys itin išsilavinę intelektualai, turintys kilnią misiją – parodyti, koks įdomus ir spalvingas eilinio žmogaus gyvenimas. „Gyvena kaip automatas... nemyli, niekina savo miestą ir jo gyventojus... diena iš dienos nesąmoningai atlieka vienus ir tuos pačius veiksmus... nesuvokia savęs... nemato aplinkui nieko gražaus ir įdomaus... nesuvokia adekvačiai aplink srūvančios Tikrovės... negerbia Tikrovės... O kodėl Tikrovė didžiąja raide?“ Tai spektaklis apie kiekvieno mūsų abejingumą ir nedėmesingumą mus supančiai aplinkai, negebėjimą įžvelgti čia ir dabar esantį grožį. Jis skirtas tiems, kurie nuolat kuo nors nepatenkinti: darganotais orais, nuobodžiu darbu, nesupratingu sutuoktiniu ar gyvenimo rutina. Tikriausiai būtent tokiems žiūrovams vertėtų pabuvoti neįprastoje policijos nuovadoje, kurioje atsidūrė „Žmogus iš Podolsko“. Pjesė „Žmogus iš Podolsko“ - žymaus šiuolaikinio Rusijos rašytojo Dmitrijaus Danilovo debiutas dramaturgijoje.

Premjera

2019 gegužės 15d.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki