Naujasis Baltijos šokis'19 | PROGRAMA | Repertuaras
  • Organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ
  • Trukmė: 3 val.0 min.
2019 Balandžio 29 d.
18:00 val.
Kita, , Lietuva
Nuo 11.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis‘19”

Balandžio 29 d. – gegužės 12 d.

Šiauliai, Panevėžys, Kaunas, Anykščiai, Vilnius

ŠIAULIAI

Balandžio 29, pirmadienis

18:00 aikštėje šalia Šiaulių galerijos

• Satchie Noro & Silvain Ohl (Prancūzija)

Origamis (35’)

Renginys nemokamas

PANEVĖŽYS

Balandžio 30, antradienis

18:00 Laisvės aikštė

• Satchie Noro & Silvain Ohl (Prancūzija)

Origamis (35’)

Renginys nemokamas

KAUNAS

Gegužės 1, trečiadienis

15:00 Kulautuva, prie vandenlenčių parko DOCK7

• Sabina Scarlat (Belgija)

Uniforma (50’)

Renginys nemokamas

18:00 prie senosios Zapyškio bažnyčios

• Satchie Noro & Silvain Ohl (Prancūzija)

Origamis (35’)

Renginys nemokamas

Gegužės 4, šeštadienis

18:00 Kauno kamerinis teatras

• Guilherme Miotto / Corpo Maquina (Nyderlandai)

Dar blogiau (45’)

ANYKŠČIAI

Gegužės 6, pirmadienis

18:00 Anykščių kultūros centras

• CocoonDance (Vokietija)

Impulsas (45’)

VILNIUS

Gegužės 2, ketvirtadienis

17:30 Katedros aikštė

• Satchie Noro & Silvain Ohl (Prancūzija)

Origamis (35’)

Renginys nemokamas

19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Marlene Monteiro Freitas (Žaliasis kyšulys / Portugalija)

Iš dramblio kaulo ir mėsos skulptūros irgi kenčia (80”)

Gegužės 3, penktadienis

17:30 Katedros aikštė

• Satchie Noro & Silvain Ohl (Prancūzija)

Origamis (35’)

Renginys nemokamas

18:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

• Bassam Abou Diab (Libanas)

Giliai po oda (30’)

19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Guilherme Miotto / Corpo Maquina (Nyderlandai)

Dar blogiau (45’)

20:30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė

• Euripides Laskaridis ir „Osmosis“ (Graikija)

Titanai (60’)

Gegužės 4, šeštadienis

17:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

• Bassam Abou Diab (Libanas)

Giliai po oda (30’)

19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Sabina Scarlat (Belgija)

Uniforma (50’)

20:30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė

• Euripides Laskaridis ir „Osmosis“ (Graikija)

Titanai (60’)

Gegužės 5, sekmadienis

12:00-17:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

• Denisas Kolomyckis (Lietuva)

10:01 Šokio istorija (360‘)

Renginys nemokamas

19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• „Nach Van Van“ šokio trupė (Prancūzija)

Cellule (35”)

Gegužės 7, antradienis

19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• CocoonDance (Vokietija)

Impulsas (45’)

Gegužės 8, trečiadienis

18:30 Lietuvos nacionalis dramos teatras, Mažoji salė

• Manuel Roque (Kanada)

bang bang (50’)

20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Emile Pineault (Kanada)

Normalūs troškimai (65’)

Gegužės 9, ketvirtadienis

18:30 Lietuvos nacionalis dramos teatras, Mažoji salė

• Šeiko šokio trupė ir Granhoj Dans (Lietuva/Danija)

Bo-le-ro (60’) Premjera

20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Kauno šokio teatras AURA (Lietuva)

Kaunas ZOO (60’) Premjera

Gegužės 10, penktadienis

16:00 MO muziejus

• Annamaria Ajmone (Italija)

Trigeris (18’)

• James Batchelor ir partneriai (Australija)

Hypererdvė (40’)

18:30 Lietuvos nacionalis dramos teatras, Mažoji salė

• Agate Bankava, Andris Kačanovskis (Latvija)

Ateities keistuolis (50’)

20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Sintija Silina (Latvija)

Dugne (45’)

Gegužės 11, šeštadienis

15:00 MO muziejus

• Annamaria Ajmone (Italija)

Trigeris (18’)

• James Batchelor ir partneriai (Australija)

Hypererdvė (40’)

17:00 Menų spaustuvė, Studija II

• Sigrid Savi (Estija)

Įsivaizduok žuvį (25’)

*Įėjimas tik su akreditacijomis

18:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

• Lukas Karvelis (Lietuva)

Blank Spots (40’) Premjera

*Įėjimas tik su akreditacijomis

20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• W A U H A U S (Estija)

Skyščiai (50’)

Gegužės 12, sekmadienis

17:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė

• Lukas Karvelis (Lietuva)

Blank Spots (40’) Premjera

19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė

• Christos Papadopoulos (Graikija)

OPUS (40‘)

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki