Naujasis Baltijos šokis: 375 0908 2334 / Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas (Baltarusija) | Repertuaras
  • Organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.40 min.
Nuo 16.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

375 0908 2334 / „Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas“

Igor Shugaleev (Baltarusija) 

 

Idėjos autorius ir atlikėjas: Igor Shugaleev

Kuratorius: Sergey Shabohin

Vaizdo menininkė: Aleksandra Kononchenko

Prodiuserė: Marina Dashuk

Trukmė: 100’

Dalį festivalio mokamo honoraro menininkas skirs „the Humanosh“ fondui Lenkijoje, kuris rūpinasi politiniais pabėgėliais iš Baltarusijos.

 

375 0908 2334

+375: Baltarusijos telefono kodas;

08 09–12 dienomis vyko protestai dėl 2020 m. Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatų. Šių protestų metu militarizuotos jėgos struktūros vykdė brutalius masinius areštus, o suimtieji arešto vietose buvo žiauriai mušami ir kankinami.

23.34: Baltarusijos administracinio teisės pažeidimų kodekso straipsnis: „Masinių renginių organizavimo ar rengimo procedūrų pažeidimas“, pritaikytas 30 000 baltarusių.

Ši iš pirmo žvilgsnio telefono numerį primenanti skaičių kombinacija, ir autoatsakiklio įrašas – tai pirmųjų dienų po 2020 m. rinkimų Baltarusijoje įprasminimas.

Mobilusis ir interneto ryšys tomis dienomis vis dingdavo, taigi paskambinti draugui ir išsiaiškinti, ar viskas  gerai, buvo galima tik vėlai naktį arba anksti ryte.

Kai su kuo nors nepavykdavo susisiekti, frazė „Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas“ erdvę užpildydavo baimę keliančiomis perspektyvomis.

 

Šį renginį sudaro trys dalys be pertraukos: trumpa Igorio Shugaleevo paskaita apie įvykius Baltarusijoje, pasirodymas ir diskusija su publika.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki