Muzikiniai kontrastai | Repertuaras
  • Organizatorius: Confero, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
2020 Balandžio 12 d.
18:00 val.
Trakų Salos pilies Didžioji menė, 21142, Trakai, Trakai
Nuo 15.40 eurų
0 (Balsavo

0

)

Japonu pianistė Mayuko Arita ir smuikininkas Algirdas Šochas klausytojus kviečia į jųdviejų dueto koncertą išskirtinėje Trakų Salos pilies Didžiojoje menėje.

Pianistės ir smuikininko duetas susibūrė 2015 metais, tapusiais atspirtimi aktyviai koncertinei veiklai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Koncerto programa – itin kontrastinga – nuo mistiškojo kompozitoriaus Arvo Pärto kūrinio „Fratres“ iki žymiosios ir pavasarine gaiva dvelkiančios Ludwigo van Beethoveno „Pavasario sonatos“ nr. 5 op. 24. Nuo šiuolaikinės ir Lietuvoje itin retai atliekamos Nikolajaus Kapustino sonatos smuikui ir fortepijonui op. 30, kuri pasižymi džiazo intonacijomis ir užburia virtuoziškumu iki charizmatiškos ir uždegančios Maurice Ravelio „Čigonės“.

Smuikininkas ALGIRDAS ŠOCHAS – Hamburgo muzikos ir teatro akademijos magistras, Trakų Salos pilies fortepijoninio kvarteto „Confero“ narys.

Smuikininkas aktyviai koncertuoja kaip solistas bei su kameriniais ansambliais.

A. Šochas yra apdovanotas Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus už pasiekimus muzikos srityje bei yra pelnęs Karalienės Mortos premiją. 2015 m. Hamburge atlikėjas kaip vienas perspektyviausių jaunosios kartos smuikininkų buvo apdovanotas specialia „Berenberg“ banko stipendija.

Pianistė MAYKO ARITA – Hamburgo muzikos ir teatro akademijos magistrė. 2009 m. M. Arita laimėjo pirmąją vietą antrajame Hokkaido muzikos konkurse Japonijoje. 2012 m. jai buvo suteiktas žiuri prizas šeštajame Yokohmos tarptautiniame muzikos konkurse. 2014 m. laimėta pirmoji vieta kamerinės muzikos konkurse „23. Gianluca Campochiaro“ Italijoje. Pianistė buvo Yehudi Menuhino „Live Music Now“ stipendininkė Hamburge.

Pastaruoju metu pianistė aktyviai koncertuoja kaip solistė bei kamerinės muzikos ansambliuose. Šiuo metu atlikėja dirba pianiste-soliste Hamburgo „Elbės teatre“ bei Hamburgo muzikos ir teatro akademijoje.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki