Lėlių spektaklis „Namai“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ
  • Trukmė: 0 val.35 min.
Nuo 7.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Lėlių spektaklis „Namai“ turėjęs įvykti lapkričio 15 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus iki gruodžio 13 d. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti  savo paskyroje www.tiketa.lt.

 

Vaikams nuo 5 metų

RENGINIO DIENĄ BILIETAI BRANGESNI

ASMENYS, TURINTYS NEĮGALUMĄ, Į RENGINĮ ĮLEIDŽIAMI NEMOKAMAI. APIE DALYVAVIMĄ BŪTINA INFORMUOTI IŠ ANKSTO!

Inspiruotas Gendručio Morkūno apysakos „Iš nuomšiko gyvenimo“

Režisierė — Aušra BakanaitėScenarijaus autorė — Virginija RimkaitėScenografijos ir lėlių dailininkės — Justina Kalnietytė, Verdenė Monika ValkiūnaitėKompozitorius — Donatas Bielkauskas (Donis)Konsultavo — Gintarė Radvilavičiūtė

Dauguma iš mūsų vaikystėje esame žaidę „namus“. Žaisdavome juos pagal tam tikrą modelį, kurį įsivaizduodavome arba kurį matydavome savo šeimose: yra tėtis, yra mama, mama augina gėlę vazone, o tėtis turi kaklaraištį, kartais tėtis ir mama juokiasi, o kartais kažkodėl pykstasi.

Žaisdami „namus“ mes visada stengdavomės prisiminti, ką daro tėčiai ir ką daro mamos, tam, kad žaisdami būtume labai tikroviški. Labai dažnai viską sustiprindavome, kad efektas būtų didesnis, nors realiame gyvenime labai jautriai reaguodavome į bet kokius, net ir menkiausius, tėvų kivirčus.

Spektaklyje „Namai“ matome du žmones: jų santykiai, prasidėję nuo balto popieriaus lapo, lankstosi, klijuojasi, plėšosi, glamžosi, bando atrasti tinkamus kampus, galiausiai susideda į gyvenimą. Spektaklyje paprastai ir įtaigiai atsiskleidžia, kaip pamažu vystosi dviejų žmonių draugystė, išauga į meilę, į bendrą gyvenimą kartu, kuriame yra ir juoko, ir rūpesčio. Mažiesiems žiūrovams stengiamasi parodyti, kad už visų tų menkų tėvų nesutarimų vis tiek slypi didelė ir stipri meilė.

O kas žino, gal tėvai – tai „namus“ vis dar žaidžiantys vaikai...

Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Vadovaujantis SAM rekomendacijomis, renginio metu, visiems žmonėms nuo 6 metų, privaloma dėvėti apsauginę, nosį ir burną dengiančią, kaukę.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki