Lėlių spektaklis kūdikiams „Labas, mažyli“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ
  • Trukmė: 0 val.30 min.
Nuo 7.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Atšaukti balandžio 5 dienos renginiai. Bilietus galite grąžinti iki gegužės 3 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Gegužės 17 d. spektaklis atšaukiamas! Bilietus galėsite panaudoti pasirinktam spektakliui po karantino arba susigrąžinti pinigus kasose, kuriose pirkote.

DĖMĖSIO! Perkant bilietus į šį spektaklį, visiems kūdikiams ir vaikams taikoma 35 proc. nuolaida bilietui!

Žiūrovų dėmesiui:

1. Vadovaujantis LR vyriausybės nurodymais renginiuose galės dalyvauti ne daugiau nei 30 asmenų.

2. Visi asmenys, išskyrus vaikai iki 6 metų, privalo į spektaklį atvykti su apsaugos kaukėmis.

3. Į spektaklį bilietus galima įsigyti tik elektroniniu būdu.

4. Atvykus su savimi turėti atspausdintą (tinka ir dokumentas telefono ekrane) bilietą.

ASMENYS, TURINTYS NEĮGALUMĄ, Į RENGINĮ ĮLEIDŽIAMI NEMOKAMAI.

„Labas, Mažyli!“ – originalus, novatoriškas spektaklis, kurio pagrindas – ne tradicinis draminis siužetas (kūdikiai elementariausiai nespėja jo sekti), o muzika, garsas, ritmas, kontrastingos spalvos, geometrinės figūros, įvairios formos. Tai lavinamasis formos, ritmo ir spalvų reginys, sukurtas remiantis JAV mokslininko ir pedagogo Gleno Domano metodika, vadovaujantis pažangiais, netradiciniais vaiko ugdymo, lavinimo būdais. Tai meninė meditacija, raminanti kūdikius, žadinanti jų vaizduotę, stiprinanti tėvų ir vaiko emocinį ryšį, lavinanti jausmus ir protą.

Garsus Lietuvos akušeris ginekologas Romualdas Šemeta tvirtina: „Naujagimiai ateina į šį pasaulį turėdami visus pojūčius, kai kuriuos iš jų panaudodami dar iki gimimo. Tai leidžia kaupti patirtį jau nuo pirmų gyvenimo dienų. Kur kas anksčiau negu išmoksta kalbėti, mažyliai jau moka skaičiuoti, išsaugoja atmintyje skirtingus įvykius ir sprendžia uždavinius. Jie sugeba skirti spalvas, veidus, girdėti balsus, atpažinti balsus ir pagrindinius skonius. Vaiko smegenys dirba nepertraukiamai, įsisavindamos informaciją ir formuodamos nervinius ryšius, kurie lemia emocinį, socialinį ir intelektinį vystymąsi. <…> Įrodyta, kad kuo labiau motina tiki, jog vaikas anksti suvokia aplinkinį pasaulį, tuo talentingesnis ir protingesnis jis užauga. Tos mamos, kurios žino apie vaiko galimybes, yra emociškai jautresnės.“

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki