Kristupo festivalis: MUZIKA IŠ KARPATŲ KALNŲ | Repertuaras
  • Organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga
  • Trukmė: 1 val.20 min.
Nuo 15.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Koncertas skiriamas Liublino unijos 450-ties metų jubiliejui

Styginių kvintetas VOŁOSI (Lenkija):

KRZYSZTOF LASOŃ (smuikas)

ZBIGNIEW MICHAŁEK (smuikas)

JAN KACZMARZYK (tristygis altas, vamzdžiai)

STANISŁAW LASOŃ (violončelė)

ROBERT WASZUT (kontrabosas)

2010 m. su trenksmu įsiveržusi į pasaulio muzikos sceną ir iš karto po debiutinių pasirodymų susišlavusi krūvą apdovanojimų, šiandien grupė Vołosi yra bene kiekvieno organizatoriaus norų sąraše.

„Draudžiu Jums jų nemylėti”, - sako Mary Ann Kennedy (BBC). Ir tuoj pat priduria: „Vołosi - tikras atradimas. Grupės pasirodymų energija peržengia bet kokias muzikines ir geografines ribas”.

Išties, kolektyvo skambesys unikalus. Jis išgaunamas derinant Karpatų kalnų muzikos tradicijas, su roko energija bei džiazo improvizacijomis. Tai sukuria tokį hipnotizuojantį, nepakartojamą įspūdį, jog, rodos, iš pačių kalnų užgriūva tyriausių emocijų lavina. Patirkite tai!

Programoje autorinės grupės Vołosi kompocizijos

https://www.youtube.com/watch?v=FDMpqglpyFg

https://www.youtube.com/watch?v=sRUvUotXVVc

Koncerto trukmė 1.20 val. (atkreipiame dėmesį, jog koncertas vyks savotiška siuitos forma, be pastebimų pertraukų tarp kūrinių)

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki