Kristupo festivalis: LUCA STRICAGNOLI: PERŽENGĘS RIBAS | Repertuaras
  • Organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga
  • Trukmė: 1 val.20 min.
Nuo 15.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pasauliniai hitai gitarai: U2, Red Hot Chili Peppers, AC/DC ir kt.

LUCA STRICAGNOLI (gitara, Italija)

Vienintelis pasaulyje, galintis tuo pat metu skambinti dviem, trimis ar net penkiomis gitaromis! Tai - fenomenalus gitaristas Luca Stricagnoli, savo gebėjimais gluminantis profesionalus ir iš proto varantis gerbėjus. Jis pakeri tiek išskirtine technika, tiek itališku temperamentu: kiekvienas judesys, žodis, nata, šypsnis tampa nepamirštamo šou dalimi.

L. Stricagnoli sukonstruotu instrumentu (dizainas Davide Serracini) galima atlikti įvairiausių žanrų muziką - nuo pop iki roko, nuo kino filmų garso takelių iki autorinių kompozicijų.

Taigi, scenoje Jūsų laukia ne tik unikalus atlikėjas, bet ir gitara, kurios išvaizda suintrigavo daugiau kaip 40 mln. interneto lankytojų bei tokius leidinius kaip NME, Spiegel, La Repubblica.

Programoje kompozicijos iš naujausio albumo What If?

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki