Kristupo festivalis: FUTURE CELLO / Justas Kulikauskas | Repertuaras
  • Organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga
  • Trukmė: 1 val.20 min.
2020 Liepos 29 d.
19:00 val.
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius
Nuo 18.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Kristupo festivalis: FUTURE CELLO / Justas Kulikauskas, liepos 8 d. koncertas nukeltas į liepos 29 d. Koncerto vieta bus patikslinta artimiausiu metu. Bilietai galios tie patys.

Galingas violončelės garsų ir elektronikos užtaisas - tai naujausio Future Cello albumo pristatymo raktažodžiai. Šiame koncerte įsitikinsite, jog violončelės stygose telpa ir klasikos lobiai, ir skaitmeninė ateitis.

Toks derinys galėtų sugluminti, bet tik ne tuomet, kai žinai, jog Future Cello sceninis vardas priklauso Justui Kulikauskui - vienam geriausių pasaulyje efektų pedalus naudojančių muzikantų, visus pojūčius prikaustančiam violončelininkui ir prodiuseriui.

Savo originalia kūryba, virtuoziškumu Justas pelno ne tik klausytojų simpatijas. Jo, prodiuserio bei atlikėjo, talentu pasitiki Asmik Grigorian, Justė Arlauskaitė (Jazzu), Jurga Šeduikytė, Petras Geniušas, Linas Adomaitis, Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras (meno vadovas Gediminas Gelgotas) ir daugelis kitų.

Šis atlikėjas dievina viską, kas priverčia stipriau plakti širdį. Tad jo paties pasirodymai taip pat gniaužia kvapą. Pasiruoškite įspūdingai autorinės kūrybos, populiariosios muzikos, violončelės garso bei elektronikos sintezei, kuriai nepavaldūs nei žanrų, nei stilių rėmai.

Programoje kūriniai iš naujausio Future Cello albumo

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki