Kristupo festivalis: DAINUOJA EDGARAS MONTVIDAS | Repertuaras
  • Organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga
  • Trukmė: 1 val.10 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Kūrybinės veiklos 20-mečio koncertas

EDGARAS MONTVIDAS (tenoras)

SIMON LEPPER (fortepijonas, Didžioji Britanija)

Vietoje įspūdingų dekoracijų - barokiniai lipdiniai. Vietoje galingo simfoninio orkestro - fortepijonas. Vietoje įspūdingų personažų - jis pats. Dainininkas Edgaras Montvidas, švenčiantis savo kūrybinės veiklos 20-metį!

Nors šią sukaktį galėtų paminėti bet kur - nuo Vienos Musikverein iki Bostono Symphony Hall - tačiau šįkart prestižinių pasaulio koncertų salių publikos numylėtinį išgirsime Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Muzikos kritikai neslepia savo susižavėjimo E. Montvidu, pabrėždami jo išskirtinę eleganciją, ausis glostantį tembrą, pribloškiančią vaidybą... O pats dainininkas prisipažįsta, jog jam smagiausia dainuoti „jaučiant prakaito lašelius ant kaktos” ir tiesiog pasidalinti savo mylimiausių kūrinių puokšte su Jumis!

Programoje F. Liszt, C. Debussy, E. Chausson ir kt.

Koncerto trukmė 1.15 val.

Koncertas patiks, jei mėgstate kamerinį muzikavimą, esate operos, vokalo gerbėjas

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki