Komedija „Man gal magnio trūksta?” | Repertuaras
  • Organizatorius: Vabalo filmai, UAB
  • Trukmė: 1 val.20 min.
Nuo 20.30 eurų
0 (Balsavo

0

)

Dėmesio!

Dėl šalyje smarkiai išaugusio sergamumo COVID-19 infekcija, nusprendėme "Man gal magnio trūksta?" atsisveikinimo turą nukelti į 2021 - uosius. Seksime situaciją Lietuvoje bei vadovausimės profesionalų rekomendacijomis ir vos tik galėsime - pranešime jums apie naująsias pasirodymų datas. Dar kartą atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Bilietai galios tie patys. Jei netiks nauja renginio data į kurią jis bus perkeltas, galėsite kreiptis į renginio organizatorių dėl kupono suteikimo elektroniniu paštu info@vabalofilmai.com

 

Atšaukti žemiau nurodyti komedija “Man gal magnio trūksta?” renginiai:

04 04 Alytus

04 06 Kelmė

04 08 Tauragė

04 20 Anykščiai

Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki rugsėjo 30 d.

 

Režisierius Balys Latėnas

Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas

Vaidina Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė, Šarūnas Banevičius

 

"Buvusių Moterų Reikalai 3" kūrėjai pristato naują lietuvišką teatro komediją. Puikiai žiūrovams pažįstamas Mantas Stonkus scena šįkart dalinsis su senu bičiuliu, kurso draugu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, suomiu Tuomu Tulikorpi bei viena talentingiausių jaunosios kartos aktorių Lietuvoje - Gelmine Glemžaite.

 

Komedijoje išvysite klasikinį keturiasdešimtmetį viengungį, kuriam nesiseka su karjerom. Tiek su profesine - nes tinginys, tiek su pleibojaus - nes gyvenime atsirado, nepagailėkim to žodžio, fantastiška moteris.

Įsipareigoti vengiančio Manto Stonkaus personažo problemas vieną rytą nusprendžia išspręsti jo penis. Taip, supratote teisingai, nuo kūno atsiskyręs ir gyvu žmogumi tapęs, kiek sunkiai kirčiuojantis, bet ultimatumus keliantis penis.

Ar ši situacija yra pakankamai gera priežastis keistis, žiūrovai sužinos intriguojančiuose bei fantastiškai gyvenimiškuose spektakliuose visoje Lietuvoje nuo Spalio 8 d.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki