Knygos teatro dienos stovykla vaikams | Repertuaras
  • Organizatorius: Vizualios mintys, VšĮ
  • Trukmė: 8 val.30 min.
Nuo 161.80 eurų
0 (Balsavo

0

)

„Knygos teatras“ kartu su teatro įkūrėja, aktore ir režisiere Redita Dominaityte labai pasiilgo vaikų. Praėjusią vasarą mūsų dienos stovykloje kartu praleistas laikas mums visiems ilgam įstrigo atmintyje, naujos draugystės, knygų skaitymas, spektaklio kūrimas, fotografija, filmavimai, žaidimai ir be abejo mūsų šaunieji svečiai. Tad šią vasarą labai laukiame jūsų sugrįžtant ir kartu atsivedant naujų draugų.

Mes vėl draugausime, žaisime, vaidinsime, fotografuosime, Užupyje ieškosime lobio ir į knygos skaitymą vasaros atostogų metu pažvelgsime kitaip, žaismingai ir per vaidybą. Profesionalūs aktoriai bus ne tik stovyklos vadovai, bet ir draugai, kurie skatins atskleisti kiekvieno vaiko fantaziją bei kūrybiškumą. Vaikai pamatys teatro „virtuvę“, taps scenaristais, režisieriais ir aktoriais, o vėliau ir operatoriais. Stovyklos vadovai vaikams atskleis daugybę profesinės srities paslapčių.

Svarbiausia šios stovyklos užduotis - ne tik supažindinti vaikus su teatro virtuve, bet ir parodyti jiems, kad knygų skaitymas irgi gali būti smagi veikla, net ir vasaros atostogų metu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų vaikas atostogas leistų įdomiai, prasmingai ir smagiai. Kasdien kursime, gaminsime, žaisime, eksperimentuosime ir mėgausimės atostogomis. Auginkime meilę knygoms ir teatrui kartu!

Stovyklos datos:

I pamaina - 2020 m. birželio 15-19 dienomis;

II pamaina - 2020 m. birželio 29-liepos 3 dienomis.

Trukmė: 5 darbo dienos.

Laikas: nuo 8:30 iki 17 val., darbo dienomis. Tėvelių patogumui vaikus galima atvežti 8:00, o pasiimti – 17:30.

Dalyvių amžius: 6-12 metų (svarbu, kad mokėtų skaityti).

Penkias dienas trunkanti dienos stovykla vyks kūrybiškiausiame Vilniaus rajone Užupyje, Knygos teatro studijoje adresu Baltasis skg. 12.

Stovyklos kaina: 161.8 EUR.

Į stovyklos kainą įskaičiuoti užkandžiai ir pilnaverčiai pietūs.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki