KMSO PREMJERA – NEGIRDĖTAS STRAVINSKIS | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga
  • Trukmė: 2 val.0 min.
Nuo 9.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian, vadovas Algimantas Treikauskas

Solistė DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas)

Dirigentas MARTYNAS STAŠKUS

Programoje

Felix Mendelssohn-Bartholdy – Uvertiūra „Athalia“, op. 74

Igor Stravinskij – Koncertas smuikui ir orkestrui D-dur

Leonard Bernstein – „West side story“ šokių siuita simfoniniam orkestrui

Šis koncertas – premjerinis vakaras. Pirmą kartą Kauno miesto simfoninis orkestras atliks koncertą kartu su daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureate, koncertuojančia įvairiose pasaulio šalyse, smuikininke Dalia Kuznecovaite. Koncerte orkestras kartu su soliste taip pat pirmą kartą atliks vieno ryškiausių rusų kompozitoriaus Igorio Stravinskio Koncertą smuikui ir orkestrui D-dur.

2003 – 2007 m. Dalia buvo M. Rostropovičiaus fondo stipendininkė. 2009 m. LR Prezidentas Valdas Adamkus už smuikininkės aukštus meninius pasiekimus apdovanojo ją vardine premija ir garbės raštu. 2007 m. ji laimėjo Grand Prix ir specialųjį prizą tarptautiniame konkurse „Kloster Schöntal“ (Vokietija). 2008 m. tapo J. Brahmso konkurso laureate, taip pat pelnė specialųjį Mozarteum akademijos prizą (Austrija). 2008 m. Dalia laimėjo pirmąją vietą ir aukso medalį prestižiniame H. Szeryng vardo konkurse Meksikoje.

Dalia Kuznecovaitė kaip solistė nuolat koncertuoja su daugeliu kamerinių ir simfoninių orkestrų: Bretanės simfoniniu orkestru (Prancūzija), simfoniniu orkestru „Karntner“ (Austrija), Kijevo filharmonijos simfoniniu orkestru (Ukraina), Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru, šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Kalgario simfoniniu orkestru (Kanada), Kataro filharmonijos simfoniniu orkestru, simfoniniu orkestru „Languedoc Rousillon“ (Prancuzija), Szcezcino simfoniniu orkestru (Lenkija), Meksikos valstybiniu simfoniniu orkestru, Meksikos Nacionaliniu simfoniniu orkestru ir daugeliu kitų.

Nuo 2015 m. gruodžio smuikininkė yra Valstybinio Vilniaus kvarteto primarijus. O nuo 2016 m. dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Įdomus faktas – vakaro solistė Dalia Kuznecovaitė griežia prancūzų meistro Paulio Bailly 1881 m. pagamintu smuiku.

KMSO inf.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki