KEISTUOLIAI | Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa „Paskalos ir padavimai“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Vilniaus Keistuolių teatras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.15 min.
Nuo 16.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Dėmesio! Balandžio 18 d. KEISTUOLIAI | Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa „Paskalos ir padavimai“ atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 2 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

Keistuolių teatro senbuvių klubas pasirinko nacionalinio Lietuvos paukščio - šv. Kormorano - pavadinimą. Visai kaip pats šv. Kormoranas abejingų nepaliekantys scenos provokatoriai žiūrovus pasitinka atsinaujinę, bet vis dar taip pat kritiškai žvelgiantys į aplinką ir vietoje tiesmukų juokų pasirenkantys "šešėlinį" humorą, priverčiantį žiūrovo vaizduotę dirbti visu pajėgumu ir stebėtis savo įžvalgomis ir nuodėmėmis.

Kelis dešimtmečius garsėjantys intelektualiu tautosakos, lietuviškų klasikų ir estrados elementų pripildytu humoru, "kormoranai" neišsižada žanrinės tradicijos. Ištikimus gerbėjus ir pirmąsyk užklydusius smalsuolius vyrai žada nudžiuginti atsinaujinusia kulinarine drama "Sigutė" ir pristatyti pamatinį lietuvių tautos epą "Gedimino sapnas, arba Šioje šalyje nėra vietos senukams". Kapstydamiesi neabejotinai garsiausios lietuviškosios legendos ištakose teatro grandai atskleidė atradę, jog istorijos herojų šaknys siekia net majų imperijos laikus, todėl “Gedimino sapnas" žiūrovus nustebins meksikietiškais bardų ritmais.

Visa tai - dar ne pabaiga: paslapties atskleisti nepanorę teatralai pristatys ir patį naujausią savo eksperimentą, išlipantį iš bet kokių iki šiol žiūrovams matytų žanro rėmų. Šešėlinio humoro klubo nariai taip pat žada toliau tęsti gerbėjams puikiai pažįstamą iliustruoto muzikinio pasakojimo tradiciją, o plunksnas pristatys ir kedens gimtajame Keistuolių teatro lizde.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki