IŠEITIES TAŠKAS: KAIP KINE | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
  • Trukmė: 1 val.40 min.
Nuo 6.60 eurų
0 (Balsavo

0

)

„I dream for a living.“

-Steven Spielberg

Šiai minčiai taip pat pritaria iš Holivudo į Lietuvą atvykstanti kino kūrėjų komanda, kuri kviečia lietuvius aktorius dalyvauti atrankoje ir išsiaiškinti – galbūt Lietuva ne tik graži šalis, bet ir talentinga.

„Kaip kine“ – tai kino kastingas, perkeltine prasme analizuojantis likimą – kieno svajonėms lemta išsipildyti, o kam, deja, nepasiseks. Kaip teigia spektaklio herojus, „Sėkmė yra vienintelis tikras stebuklas šioje žemėje“ - ir jo laukti verta. Dalyvavimas atrankoje pažadina išlikimo instinktą – išlikti tarp konkurentų, išlikti sipresniam. „Kaip kine“ kūrybinės komandos išeities taškas – išlikti žmogumi.

Ką žmogus pasiryžęs padaryti dėl svajonės, kaip elgiasi susidūręs su kliūtimis, kiek ilgai gali laukti jos išsipildymo? Tai klausimai, į kuriuos atsakymų aktoriai ieško mėgindami įsikūnyti į kino personažus. Čia gyvenimas tampa panašus į kino filmą, o kino filmai tarsi įkvepia gyventi. Veikėjai balansuoja plona riba tarp svajonės ir realybės, tarp savojo „aš“ ir pasirinktos rolės, kuri leidžia prisitaikyti, įtikti, paminti savo moralę, atsikratyti atsakomybės už veiksmus ir žodžius be jokių pasėkmių. Tačiau gyvenime nėra režisieriaus, kuris galėtų pasakyti „CUT“, ar kryptingai vesti svajonės išsipildymo keliu. Tenka grįžti į realybę ir pačiam siekti išsvajoto Holivudo.

Spektaklyje gausu nuorodų į filmus „Inglourious basterds“, Call me by your name“, „Climax“, „Requiem for a dream“, „Joker“ ir kitus.

„Nenustokite svajoti. Nes svajonės pildosi“.

Režisierius, dramaturgas, scenografas – Rokas LAŽAUNYKAS;Medijų menininkas, operatorius – Titas JURJONASKostiumų dizainas – Greta DIRMAUSKAITĖ;

Vaidina:

Skaistė Grašytė (prodiuserė Laura),  Arvydas Šaučiūnas (režisierius Enzo Gorlomi), Greta Dirmauskaitė (grimėrė Jessica Mills), Titas Jurjonas (operatorius Antonio Margheriti),

Emilija Dedelaitė (aktorė), Mindaugas Gargasas (aktorius), Gintarė Guntytė (aktorė), Rugilė Tamošauskaitė (aktorė), Miglė Janutėnaitė (aktorė), Dominykas Vaitiekūnas (aktorius - herojus).

Spektaklyje kalbama lietuvių ir anglų kalbomis;SSpektaklio kūrybinė komanda ir aktorių trupė – „Mr. Stagey“;Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.

 

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes. Negalintiems dėvėti kaukių rekomenduojama nešioti veido skydelį.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki