Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Vizualios mintys, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
2019 Spalio 16 d.
19:00 val.
Restoranas „Prancūzai“, Algirdo g. 24, Vilnius
2019 Spalio 17 d.
19:00 val.
Restoranas „Prancūzai“, Algirdo g. 24, Vilnius
2019 Spalio 23 d.
19:00 val.
Restoranas „Prancūzai“, Algirdo g. 24, Vilnius
2019 Spalio 24 d.
19:00 val.
Restoranas „Prancūzai“, Algirdo g. 24, Vilnius
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

Iš lapkričio 7 ir 21 dienos spektakliai perkeliami į spalio 16 ir 17 dienas. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki lapkričio 21 dienos ir gruodžio 1 dienos.

Mielosios ir jų palydovai,

„Knygos teatras“ kviečia jus į interaktyvaus spektaklio „Špylkos ir šlepetės“ premjerą restorane „Prancūzai“, kur rinksis moterys, kartais trokštančios ištrūkti iš buities į būtį, iš šlepečių į „špylkas“, o gal net iš provincijos į Paryžių...

Pagrindinė spektaklio herojė Ieva įkūnija šiuolaikinę moterį, kuri stengiasi išlikti Moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje su visomis niekingomis buities detalėmis. Ji nuolat įsipainioja į komiškas, paradoksalias situacijas ir yra pasiryžusi išspręsti, išsiaiškinti čia ir dabar. Tai padaryti jai padeda ištikimos draugės.

„Šis spektaklis sieks tapti slaptu moterų judėjimu, kuris, tikiuosi, mus visas suburs, vienys, džiugins, juokins, dovanos susitikimų malonumą, galiausiai padės pabėgti nuo buitinio realizmo ir atrasti pačioms save“, – sako spektaklio režisierė ir aktorė Redita Dominaitytė.

Spektaklis subalansuotas moterims, bet labai kviečiami ir vyrai, nes tai – langas į slėpiningą moters pasaulį. Nors geriausia įeiti pro duris.

Spektaklis sukurtas pagal to paties pavadinimo žurnalistės Nijolės Koskienės humoreskų knygą. https://www.knygos.lt/lt/knygos/spylkos-ir-slepetes/

Aprangos kodas – rožinė detalė.

Muzika – Subtilu-Z.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki