IDIOTEATRAS | „Urvinė mama“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Baltic music, VšĮ
  • Trukmė: 2 val.0 min.
2019 Vasario 27 d.
18:00 val.
Ukmergės kultūros centras, Kauno g. 8, Ukmergė
2019 Vasario 28 d.
18:00 val.
Plungės kultūros centras, Senamiesčio aikštė 3, Plungė
2019 Kovo 9 d.
19:00 val.
Birštono kultūros centras, Jaunimo g. 4, Birštonas
2019 Kovo 13 d.
19:00 val.
Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36, Klaipėda
2019 Kovo 14 d.
18:00 val.
Girstučio kultūros ir sporto centras, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
2019 Kovo 15 d.
20:00 val.
Muzikinis teatras „Legendos klubas“ (buvęs muzikinis teatras „New York“), Kalvarijų g. 85, Vilnius
2019 Balandžio 11 d.
20:00 val.
Muzikinis teatras „Legendos klubas“ (buvęs muzikinis teatras „New York“), Kalvarijų g. 85, Vilnius
2019 Gegužės 9 d.
20:00 val.
Muzikinis teatras „Legendos klubas“ (buvęs muzikinis teatras „New York“), Kalvarijų g. 85, Vilnius
2019 Gegužės 14 d.
19:00 val.
Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36, Klaipėda
2019 Gegužės 15 d.
18:00 val.
Girstučio kultūros ir sporto centras, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
Nuo 11.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

„Bet kažkaip mes išgyvename tą pamišimą. Išprotėjusį vyrą, išprotėjusius vaikus. Kartais man rodosi, kad esu vienintelė, besikraustanti iš proto – vienintelė, nuolat susimaunanti. Bet tuomet pagalvoju: „Negaliu tokia būti tik viena!“ Kažkur esama kitų mamų, kurioms beviltiškai nesiseka. Man tereikia jas rasti. Štai, kame esmė – rasti mamas, kurios gadina savo atžalas lygiai taip pat, kaip ir tu pati, ir dalinasi tokiomis pačiomis istorijomis.“

 

Kas atsitinka tapus mama? Kaip neišskristi iš karuselės, kurioje nepaliaujamai sukasi supermamų forumai, pūstažandžių mažylių nuotraukos socialiniuose tinkluose, tūkstantis ir viena viską geriau suprantanti kaimynė, anyta ar trečiosios atžalos susilaukusi vyro pusseserė, eilės dėl vietos darželyje, kova už būvį mokykloje ir kartais toks nenuovokus sutuoktinis? Kai nebelieka laiko net atsakymų į šiuos klausimus paieškoms ir atrodo, kad visai netrukus nučiuoš stogas, svarbiausia suprasti: tu nesi išprotėjusi – tai motinystė yra visiškai išprotėjęs reikalas! Pagalbos ranką ir bičiulišką vyno taurę visoms moterims, bandančioms superherojiškai suvaldyti šeimyninį gyvenimą, ištiesia amerikiečių komikės Denos Blizzard vienos moters šou „Urvinė mama“. Komedijos veikėja nė trupučio neprimena idiliškos supermamytės, tarsi nulipusios nuo žurnalo viršelio: ši mama lengvai pakvaišusi, laviruojanti tarp kontrastingiausių emocijų ir nuotaikų bangų, savyje talpinanti ir suaugusią rūpestingą moterį, ir vėjavaikišką patrakėlę – trumpai tariant, „Urvinė mama“ – pati tikriausia velnių priėdusi Urvinio žmogaus antroji pusė.

 

Į sceną vienam vakarui persikelia chaotiška trijų vaikų mamos (aktorė Gintarė Latvėnaitė) buitis su neišvengiamais jos atributais – krūvomis nesulankstytų skalbinių, vaikiškų kėdučių, žaislų ir buteliu vyno. Toks vakaras, kuomet vyras su išsamia vaikų priežiūros instrukcija ir atžalomis pašonėje palieka namus – pats geriausias laikas saviironiškai, neįtikėtinai šmaikščiai ir atvirai išpažinčiai apie galvosūkius ir mintis, aplankančias kiekvieną motina tapusią moterį. Juk net pati rūpestingiausia ir kantriausia mama kartais slapčia svajoja savo galią įtvirtinti įtaigiu keiksmažodžiu, sukirsti visą pakelį užkandžių nesidalinant su šeimyna arba pagaliau laimėti nebylų karą su simpatiškiausia buvusia bendraklase, su kuria lyg tyčia tenka prasilenkti vilkint jaunėlio pusryčiais nutaškyta palaidine, atsiduodančia sauskelnėmis.

 

„Urvinė mama“ – spektaklis ne tik vaikų turinčioms moterims: tai komedija bet kuriam žmogui, savo akimis regėjusiam, patyrusiam arba norinčiam patirti šiuolaikinės motinystės džiaugsmus bei iššūkius. Kiekvienai mama tapusiai moteriai pažįstami šį džiaugsmą lydintys vargai, nesutarimai su savo vyru, kūnu, lūkesčiais bei rezultatais scenoje virsta iki ašarų kvatotis priverčiančiu interaktyviu monologu. Laikykitės, moterys, jūs nesate vienos – į pagalbą su juoko terapija atskuba „Urvinė mama“!

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki