HELIUM | MONSTRO | Collectif sous le manteau (FR) (įėjimas tik su Galimybių pasu) | Repertuaras
  • Organizatorius: Menų spaustuvė, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 16.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Dėmėsio: pasirodymas vyks anglų k. 

Jis gyvena kiekviename iš mūsų. Su juo susiduriame kiekvienas asmeniškai. Ir tie, kurie mus supa, taip pat turės su juo susipažinti. Be to, kurdamas savo tapatybę, kolektyvas išvystys savo asmeninį monstrą, kovojantį prieš individualų. Grupinė dinamika. Taip, tačiau.

Daugiausiai kalbantis monopolizuos pokalbį ir sukels kitų nepasitenkinimą. Kukliausiųjų tyla suteiks progą mėgstantiems pakalbėti. Situacijos apsiverčia ir darosi lengva patikėti, jog žmonių subūrimas į grupę reiškia kažkieno laisvės atsisakymą. Visi turi lygias teises, bet praktiškai yra labai skirtingi. Kaip neignoruoti arba nespausti mažumų? Kaip derėtis konfliktuose? Kaip kurti su kitais ir su savimi? Kaip paleisti savo laisvę ir tapti grupės dalimi?

Konformizmas, skirtumų stigmatizavimas – šios problemos yra susijusios su mūsų kolektyvu ir jo veikla. Juos matome atsispindint klausimuose, kurie kyla bendruomenės ir visuomenės lygmenyje. Žinoma, mes neapsimetame, jog radome atsakymus į šias problemas, tačiau vis vien norime pasidalinti savo paprasta kryptimi su žiūrovais. Monstras, pirmiausia, yra tai, kas mus gąsdina – skirtumai ir nežinomybė. Tačiau vos tik prie jo atsargiai ir atidžiai priartėjame, jis praranda savo galią.

Autoriai ir atlikėjai: Valia Beauvieux / Anatole Couety / Catarina Dias Jesse Huygh | Cyril Combes / Benjamin Kuitenbrouwer, dar žinomas kaip Monki / Cathrine Lundsgaard Nielsen / Lisa Lou Oedegaard

Muzika: Simon Toutain, dar žinomas kaip Saï-T

Konsultantai: Olivier Letellier / Philippe Perrin / Fabian Wixe

Technikos vadovas, scenos vadovas: Maxime Burochain

Šviesų technikas: Clara Marchebout

Apšvietimas:  Carine Gérar

Kostiumai: Fanny Gautreau

Administravimas, produkcija:  Laurence Edelin, asistuojama Justine Gallan

Nuotraukos: Albertine Guillaume

Grafika, iliustracijos: Baptiste Alchourroun

Scenografija:

Tvirtas ir organiškas gumos ir plieno miškas, kurį sudaro septyni skirtingų dydžių stulpai, išsidėstę asimetriška tvarka. Atskiroje, specialiai sukurtoje grindų dangoje yra visų stulpų prisitvirtinimo taškai. Tai išeitis, kai iškyla sunkumų, ieškant stulpų pritvirtinimo taškų skirtingose erdvėse, tad pasirodymo gamyba ir pardavimas tampa lengvesni ir, apskritai, įmanomi.

 

 

 

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki