GRAŽIAUSIŲ ARIJŲ VAKARAS | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga
  • Trukmė: 1 val.20 min.
Nuo 9.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Balandžio 3 d. koncertas „Gražiausių arijų vakaras“ perkeliamas į rugsėjo 11 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki birželio 14 d.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai

MONIKA PLEŠKYTĖ (sopranas)

LIUDAS MIKALAUSKAS (bosas)

Dirigentas

MARTYNAS STAŠKUS

Programoje:

Gražiausios arijos ir uvertiūros iš operų

Gražiausių arijų bei duetų iš operų ir operečių kartu su Kauno simfoniniu orkestru į Kauno valstybinės filharmonijos sceną atlikti kils kerinčia charizma, ypatingai meistrišku atlikimu pasižymintis, vienas žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, metų operos solisto titulą pelnęs – LIUDAS MIKALAUSKAS. Gausų gerbėjų būrį pakerėjęs solistas kiekvieną kartą išeidamas į sceną stengiasi klausytojams dovanoti pačias gražiausias emocijas bei galingo balso pagalba perteikti įkūnijamų personažų charakterį.

Koncerte 2020-ųjų metų operos viltimi pripažintas sopranas MONIKA PLEŠKYTĖ klausytojus džiugins savo talentu bei plačiomis balso galimybėmis. Jaunoji solistė jau spėjo sukurti vaidmenis didžiausiuose šalies operos teatruose: Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre ir Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. Koncertuojanti ir už Lietuvos ribų aukščiausiais apdovanojimais tarptautiniuose konkursuose įvertinta solistė už Lietuvos garsinimą pasaulyje apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais.

Koncerto metu solistams bei orkestrui diriguos klausytojams puikiai pažįstamas dirigentas MARTYNAS STAŠKUS.

Dėmesio keitėsi atlikėjai!

Pasiteravimui : Tel.: 8 (37) 2045 89

El.paštas: info@kaunosimfoninis.lt

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki