Francis Veber „Kvailių vakarienė“ Rež. Michail Poliščiuk | Repertuaras
  • Organizatorius: Lietuvos rusų dramos teatras
  • Trukmė: 2 val.30 min.
Nuo 0.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

 

Dėmesio!

Lapkričio 22 d. spektaklis "Kvailių vakarienė" - ATŠAUKTAS. Bilietus galite grąžinti iki gruodžio 6 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Spektaklis „Kvailių vakarienė“ Rež. Michail Poliščiuk turėjęs įvykti balandžio 5 d. perkeltas į spalio 4 d. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki spalio 2 d. imtinai.

Galios anksčiau įsigyti bilietai su sena data, bilietų keisti nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus bus galima grąžinti į spalio 4 d. spektaklį nuo 09.20 iki 10.02 (imtinai), toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Internetu pirktus bilietus bus galima grąžinti tokiomis pačiomis sąlygomis savo paskyroje www.tiketa.lt

Dėl bilietų pirktų LRDT kasoje grąžinimo, kreipkitės el.p. agne.rudzinskiene@tiketa.lt ir tel. +37061378464

Francis Veber

KVAILIŲ VAKARIENĖ

Spektaklis rodomas su lietuviškais titrais

 

Režisierius – Michail Poliščiuk (Prancūzija)

 

Pagal 1991 m. sukurtą pjesę vėliau buvo pastatytas filmas „Vakarienė su priekvailiu“. Į rusų kalbą pjesę vertė Michailas Poliščiukas – Paryžiuje gyvenantis režisierius ir vertėjas, kuris Lietuvos rusų dramos teatre jau yra pastatęs du žiūrovų dėmesio nestokojančius spektaklius („Sveiki, emigrantai!“ ir „Žydrasis rojus“).

 

„Kvailių vakarienė“ - psichologinė situacijų komedija, sukonstruota iš šmaikščių dialogų.

 

Leidėjas Pjeras Brošanas su draugais kiekvieną trečiadienį suruošia vakarienę, kurios tikslas – atsivesti su savimi kvailį ir jį prašnekinti. Laimi tas, kurio kvailys „geriausias“. Pjero kandidatas – Fransua Pinjonas, mokesčių departamento tarnautojas. Dėl radikulito priepuolio Pjeras atšaukia vakarienę su draugais, bet atšaukti susitikimą su Fransua jam nepavyksta. Ir štai kvailys ateina, sukelia tikrą suirutę, aibę katastrofų ir netikėtumų, kas apverčia Pjero gyvenimą...

 

Po trečio skambučio žiūrovai į parterį NEĮLEIDŽIAMI.

Ačiū, kad nevėluojate.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki