Festivalis „Pavasaris White Piano Hall“. TEGYVUOJA MIUZIKLAS IR OPERETĖ! Davidovičius / Arutiunova / Giedraitytė | Repertuaras
  • Organizatorius: Culture live, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
2020 Spalio 21 d.
19:00 val.
WHITE PIANO HALL (Kėdainių g. 8), Trakų g. 9/1, (įėjimas iš Kėdainių g. 8.), Vilnius
Nuo 13.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Nukeltas gegužės 20 dienos renginys į spalio 21 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskalbta pasibaigus karantinui.

Edgaras Davidovičius, tenoras

Marija Arutiunova, sopranas

Lina Giedraitytė, fortepijonas

Tarpukariu nuėję į operos teatrą galėjote ne tik pasižiūrėti naujausias madas bei išgirsti šviežiausias paskalas, bet svarbiausia – pasiklausyti žinomiausių pasaulio operų ar operečių lietuvių kalba. Didysis vokiečių operų kūrėjas R. Straussas yra pasakęs, jog net klausantis operos gimtąja kalba klausytojas nesupranta trečdalio teksto. O juk dauguma šedevrų parašytos būtent italų, vokiečių ar prancūzų kalbomis. O jūs ar suprantate dainuojamus žodžius, o gal pati muzika atskleidžia visus istorijos vingius? Tenoras Edgaras Davidovičius, sopranas Marija Arutiunova ir pianistė Lina Giedraitytė kviečia jus į koncertą pasiklausyti žinomiausių operečių ir miuziklų arijų. Koncertas iš tiesų įdomus: visi populiarumo nestokojantys kūriniai bus atliekami... lietuvių kalba! Susitikime koncerte ir dovanokime sau ir artimiesiems tikrą šventę.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki