Ekskursija „Vilniaus požemių istorijos“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Funtopfun.com, MB
  • Trukmė: 2 val.0 min.
2020 Gruodžio 5 d.
11:00 val.
Prie Vilniaus Katedros varpinės laiptų, Šventaragio g. 1, Vilnius
2020 Gruodžio 12 d.
11:00 val.
Prie Vilniaus Katedros varpinės laiptų, Šventaragio g. 1, Vilnius
2020 Gruodžio 19 d.
11:00 val.
Prie Vilniaus Katedros varpinės laiptų, Šventaragio g. 1, Vilnius
Nuo 25.19 eurų
0 (Balsavo

0

)

Įsigijus bilietą, būtina jį iš anksto užregistruoti www.funtopfun.com arba tel. nr. +370 679 22249. Jums bus suteikta svarbi informacija apie ekskursiją ir gidą.

Po senamiesčio gatvelėmis slepiasi požeminis pasaulis. Dėl karų ir gaisrų, namai čia buvo perstatinėjami, o gatvių grindinio lygis vis kilo. Daugelis to meto namų- dabar jau po mūsų kojomis. Kokia tų namų istorija? Kuo ypatingi rūsiai? Kur ilsisi gražuolė Barbora Radvilaitė? Apsilankysite karalių kriptoje, kur palaidoti garsiausi valdovai. Katedros požemiuose yra įrengtos vaizdo projekcijos. Jų dėka pamatysite kaip kadaise atrodė ši vieta. Taip pat yra sukurta ir trimatė holograma. Tai- aliuzija į ypač vertingą relikvijorių. Jus lydės profesionali gidė. Požemiai šildomi.

Aplankomi 4 objektai. Juos parenkame pagal grupės dydį ir konkrečią dieną esančias galimybes patekti į objektą. Esame lankstūs, todėl galime prisiderinti prie nenumatytų situacijų ir objektų sąrašą pakeisti ekskursijos dieną:

- Katedros požemiai- Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčia- Gintaro galerijos rūsiai- J. ir M. Šlapelių namų-muziejaus rūsiai- Šv. Jono gatvės galerijos rūsiai- Žydų kultūros ir informacijos centras- Rotušės požemiaiVisi mokesčiai už lankomus objektus įskaičiuoti į kainą. 

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki