Chor. Vyčio Jankausko šokio spektaklis „Liepsnos virš šaltojo kalno“ | Repertuaras
  • Organizatorius: Vyčio Jankausko šokio teatras, Viešoji įstaiga
  • Trukmė: 0 val.45 min.
Nuo 7.00 eurų
5.0 (Balsavo

1

)

Šokio spektaklis

LIEPSNOS VIRŠ ŠALTOJO KALNO

Idėja, choreografija // Vytis Jankauskas

Šokis // Marius Pinigis, Lina Puodžiukaitė, Giedrė Kirkilytė

Kostiumai // Jolanda Imbrasienė

Šviesos // Aurelijus Davidavičius

Muzika // Mono, Juozas Milašius, Set Fire to Flames

Trukmė: 45 min.

Premjera: 2010 m.

„Liepsnos virš šaltojo kalno“ - spektaklis apie sienas, išorines ir vidines, tikras ir menamas. Sienas, kurios teikia atramą ir saugų prieglobstį, sienas, kurios riboja mūsų siekius ir skatina nusivylimą bei kapituliaciją, ir tuo pačiu apie sienas, kurios gali tapti atspirtimi judėjimui į nepažintus horizontus.

Tai 2010 metais sukurto spektaklio nauja redakcija / versija su nauju atlikėjų sąstatu. Pasak šokio kritikų, šis spektaklis įtraukia į scenoje kuriamą būseną, leidžia pasimėgauti išgrynintu ir subtiliu judėjimu bei aukšta judesio kokybe.

///

Vyčio Jankausko šokio trupė įkurta 1997 m., o 2004 m. trupei suteiktas profesionalaus šokio teatro statusas. Per 21 metus šis teatras įsitvirtino kaip savitas Lietuvos šiuolaikinio šokio fenomenas, nuosekliai einantis savo keliu. Trupė ne kartą savo kūrybą yra pristačiusi įvairiuose Lietuvos ir užsienio šokio ir teatro festivaliuose. Choreografo ir jo trupės kūrybinę brandą vainikavo du „Auksiniai scenos kryžiai“: šokio spektaklis „Nuskendęs slėnis“ pelnė apdovanojimus už geriausią 2003–2004 m. choreografiją ir muziką, o antrąjį aukščiausią teatralų apdovanojimą Vytis Jankauskas gavo kaip geriausias choreografas už spektaklį „Budėjimai“ (2008–2009 m.).

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki