Buffalo‘66 (Skalvija) | Repertuaras
  • Organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.50 min.
Nuo 5.85 eurų
0 (Balsavo

0

)

Jau ne viena jaunų žmonių karta filmą „Buffalo‘66“ atranda ir dar ilgai nešiojasi kaip etapinį, kuris tarsi padeda įžengti į suaugusiųjų pasaulį, pakoreguoja ankstesnį jo suvokimą. Panašiai kaip F. D. Salingerio romanas „Rugiuose prie bedugnės“ ar J. Kerouaco „Kelyje“. Gal dėl to, kad šie autoriai patys buvo maištaujančios asmenybės, kurių kūryba ir yra to atsipindys.

Vincento Gallo niekad nenorėjo būti aktoriumi, neskaitant to, jo sėkminga aktoriaus karjera tęsiasi jau daugiau nei 20 metų. Savo kūrybines paieškas jis pradėjo muzikuodamas, vėliau išgarsėjo kaip dailininkas. Surengė 15 personalinių tapybos parodų ir jo darbai buvo sėkmingai parduodami. Būtent dėl šios priežasties V. Gallo nusisuko nuo dailės.

„Buffalo‘66“ – režisūrinis V. Gallo debiutas. Filmas buvo įvardintas kaip vienas geriausių nepriklausomo kino filmų, kuriame itin gerai atsiskleidžia aktorių Christinos Ricci ir Benas Gazzaros talentas.

Filmo pagrindinis veikėjas Bilis Braunas, kuris penkerius metus praleido už grotų dėl nusikaltimo, kurio nepadarė. Išėjęs į laisvę, jis pagrobia jauną šokėją Leilą. Kai jie keliauja pas Bilio tėvus, vyras reikalauja, kad Leila apsimestų jo žmona. Nejučia Bilis įsimyli merginą. Kai vyras pagaliau sulaukia atsako, negeba to priimti.

Filmas buvo kuriams V. Gallo gimtajame Buffalo ir Niujorke. (N-16)

5 d. – 18.30 Seansą pristatys kino apžvalgininkė Dovilė Raustytė

12 d. – 17.40 Seansą pristatys kino kritikas Narius Kairys

19 d. – 18 val. Seansą pristatys kino režisierė Marija Kavtaradzė

26 d. – 18.40 Seansą pristatys semiotikas Dmitrij Gluščevskij

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki