Baritonas + sopranas = KM / Karaliūnaitė / ZONYS / ČEPONIS | Repertuaras
  • Organizatorius: Culture live, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 13.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Ar egzistuoja meilė be intrigų ir kraujo? Ar baritonas gali užkariauti soprano širdį? Ar jų meilę išskirti ir vėl mėgins įsiterpti bandysiantis tenoras? Juk sklando legenda, kad tik tenorai yra puikiausi meilužiai ir didžiausi moterų užkariautojai! Tačiau ar tai tikrai neįmanoma?

Amžiną tenoro karaliavimą meilės istorijose paneigs baritonas Steponas Zonys, kuris savo meilės arijomis bandys užkariauti soprano Julijos Karaliūnaitės širdį. Na o jiems ir padės, ir trukdys puikus jaunosios kartos pianistas Justas Čeponis.

Taigi ar pavyks baritonui įgyvendinti užsibrėžtą tikslą ir vesti savo mylimąją? Intriguojanti istorija tiesiai is pirmų lūpų...

*Karšta meilė

Julija Karaliūnaitė - iš karto po studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Prof. Irenоs Milkevičiūtės dainavimo klasėje, nuolat yra kviečiama dainuoti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Dainininkė yra pelniusi kelių tarptautinių konkursų Lietuvoje ir užsienyje laureatės vardą. Aktyviai koncertuoja ir, be Lietuvos, yra pasirodžiusi Švedijos, Danijos, Latvijos, Norvegijos scenose. Julija yra TV konkursų „Triumfo arka“ ir „Du balsai - viena širdis“ dalyvė.

Steponas Zonys - sparčiai karjeros laiptais kopiantis baritonas, Prof. Eduardo Kaniavos dainavimo klasės absolventas. Vos 22 metų debiutavo Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, o jau 23 metų ir Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Baritono repertuare jau sukurta daugiau nei 15 skirtingų vaidmenų. Dainininkas nuolat tobulina savo meistriškumą Europoje. koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Atlikėjas yra daugelio konkursų nugalėtojas, prizininkas. Už per 2018 metus paruoštus vaidmenis operos ir baleto teatre, Metų solistų apdovanojimuose tituluotas Metų operos vilties apdovanojimu. Yra apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės raštu už Tarptautinius nuopelnus Lietuvai.

Justas Čeponis - Paryžiaus nacionalinės aukštosios muzikos ir šokio konservatorijos absolventas (prof. D. Pascalio fortepijono klasė). Šalia muzikos fortepijonui solo jis nuolat rengia įvairių žanrų programas su solistais vokalinės bei instrumentinės kamerinės muzikos ansambliuose, yra kviečiamas dirbti Vilnius City Opera operų pastatymuose. Grojo su Lietuvos kameriniu (dir. R. Šervenikas), Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (dir. T. Ambrozaitis) orkestrais bei pasirodė Vokietijos, Šveicarijos, Rumunijos, Graikijos, Prancūzijos bei daugelio Lietuvos miestų scenose. Pianistas yra VII-ojo tarptautinio Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkurso (2014 m., II premija), V-ojo tarptautinio studentų ir moksleivių kamerinių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso (2015 m., I vieta) laureatas. 2015 m. Justui Čeponiui buvo įteikta Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės padėka už Lietuvos vardo garsinimą tarptautiniuose konkursuose.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki