AURA 30: Visos dienos bilietas! Šeiko šokio teatras & Maciej Kuźmiński + Familia | Okarukas | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“
  • Trukmė: 2 val.30 min.
2020 Spalio 2 d.
19:00 val.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, LT - 44304, Kaunas
Nuo 21.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

 

Bilietas galioja į abu renginius.

30-asis Tarptautinis šokio festivalis AURA jau rugsėjo 30 - spalio 4 dienomis Kaune!

 

Spalio 2 d. 19 val. NKDT Didžiojoje salėje

Premjera! Šokio spektaklis „I“ (Aš) | Šeiko šokio teatras (Lietuva), Maciej Kuźmiński Company (Lenkija)

Šis naujas choreografo Maciej Kuźmiński darbas, sukurtas bendradarbiaujant su režisieriumi Paulu Bargetto, įtraukia į egzistencinę artimos ir tolimos ateities meditaciją, sapno logiką ir begalybę. Balansuodamas tarp scenos ir vaizduojamojo meno, kūrinys užburia tarsi veidrodžių kambarys, sutvertas iš vidinių, begalinių savasties šukių, kuriame mirties ir suvokimo ribų peržengimas tampa aukščiausiu egzistavimo tikslu. Įkvėptas Michelio Houellebecqo mokslinės fantastikos ir Gilles Deleuze'o filosofinių raštų, šokio spektaklis paliečia transhumanizmo, evoliucijos ir genetinės atminties temas.

Spalio 2 d. 20.30 val. NKDT Rūtos salėje

Familia | Okarukas (Dviejų dalių šokio vakaras)I d. Familia - „Šalia“ (Lietuva)

„Šalia“ – spektaklis apie buvimą kartu. Šeima dalijasi tuo, kas juos supa. Tai – daiktai ir žmonės, užpildantysgyvenimo ertmes, prasmės ir spalvos, emocijos ir jausmai, perjungiantys sielos svertus. Vėdindami protąnuo aistros, džiovindami rutinoje įmirkusį kūną, spektaklio kūrėjai bendrystėje atranda, kaip šeimyninistinklas tampa užuovėja, kaip mokantis ir dirbant gyja traumos ir stoja laikas, kaip auga kūrybos sparnai.

II d. Šokio teatras „Okarukas“ – „Meilė (Ne) Meilė“ (Lietuva, Prancūzija)

“Meilė(ne)Meilė“ - tai menininkų Sakurako ir Phil Von duetas – gyvas pasirodymas, jungiantis vizualias instaliacijas,flamenco ir Butoh šokių stilius, fizinį teatrą, kinemotografinę video instaliaciją ir elektroninę muziką,sukuriant įtraukiančio teatro efektą žiūrovams. Du veikėjai pabunda praradę atmintį. Senovinis,įsivaizduojamas ir modernus pasaulis susipina tarp video projekcijų, tarytum, fragmentuoti praeitiesprisiminimai ar ateinančios ateities vizijos. Jie bendrauja tam, kad atrastų, kas iš tikrųjų yra ir ką jie veikiašiame pasaulyje.

Apsaugines kaukes devėti privaloma.

Daugiau informacijos ir festivalio programa www.dancefestival.lt jau netrukus!

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki